Sayfa 222/398 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272322 ... SonSon
Arama sonucu : 3182 madde; 1,769 - 1,776 arası.

Konu: TOASO - Tofaş Oto Fabrikaları

1. Tofaş işçileri: "3 bin kişi aynı anda yemek yiyoruz." | Tofaş işçileri, koronaya karşı hiçbir tedbir olmadan binlerce işçinin aynı yerde çalışıp, yemek yediğini ve yöneticilerden kimsenin salgın nedeniyle işe gelmediğini bildirdi.
    #Covid2019TR https://t.co/nmWDyJrL5g

AL SAT TUT YTD

Alıntı Originally Posted by uvy Yazıyı Oku
    Tofaş işçileri: "3 bin kişi aynı anda yemek yiyoruz." | Tofaş işçileri, koronaya karşı hiçbir tedbir olmadan binlerce işçinin aynı yerde çalışıp, yemek yediğini ve yöneticilerden kimsenin salgın nedeniyle işe gelmediğini bildirdi.
    #Covid2019TR https://t.co/nmWDyJrL5g

AL SAT TUT YTD
    İstanbul Kartal'daki Anadolu Adliyesi'nde görevli bir personelin corona virüsü test sonucunun pozitif çıktığı, adliyedeki ağır ceza mahkemelerinin kapatıldığı ve bu mahkemelerdeki personelin idari izinli sayıldığı öğrenildi.

Dolayısıyla şirket ahmak değil hiç bir önlem almadan çalıştırmaz. Alınan önlemlerin yeterliliği tartışılır. Zaten sendikaların bir görevide bu tür durumlarda işçi güvenliğinin sağlandığından emin olmaktır.

https://www.aa.com.tr/tr/sirkethaber...duyurdu/656347

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Şahsi kanaatimde bu dönemde çalışmanın gönüllülük esasına göre devam etmesidir. Ailesinin sağlığından endişe eden insanları zorla işe getirmek eğer hayati değilse doğru değildir.

O egeli ben değilim

4. eski sayfalara bakıyordum 2018 de ki yazışmalar ilginç

Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    lehman battıgında butun sırketler ıcın benzer seyler konusuluyordu zaten her yerde...

o gunku durumla bugunkunun bır alakası yok, o krız bu neslın yasadıgı en buyuk global fınansal krızdı... bu yasanan bızım hemen her 5-10 senede bır kotu sıyasal-ekonomık yonetım yuzunden yasadıgımız yerel bır krız...
     Alıntı Originally Posted by Blues and Jazz Yazıyı Oku
    Kesinlikle katılıyorum. Zaten 2008 krizi gibi bir şey yaşanmaz çünkü doğrudan dünya çökecek. Düşünsenize para basmanın çare de olmadığı bir sistemde ne olur? Yıkım! Yalnız benim korkum bol paraya alışmış dünya şirketleri paranın çekildiği bu ortamda aynı performansı ne kadar sürdürecek? Ayrıca bizim bilmediğimiz bir fiyatlama var dünya ve biz de...

Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Doğru söylüyosunuz.. Lakin İtalya faktörünü unutmayalım.. İtalya ekonomisi ecb nin parasal desteğine muhtaç çok büyük borçlar altında batık Bi ekonomi.. Ecb nin seneye para basmayı bırakıp tahvil almayı bırakacağı Bi ortamda İtalya başta ispanya Portekiz Yunanistan gibi ülkeler tekrar batmaya adaydır.. BU şirketin en büyük ihracat yaptığı ülke İtalya ise ortada kusursuz Bi fırtına var.. Ve 2008 düşüşü düdük kalabilir..
     Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    lehman'dan sonra dıger bankaları ve sırketlerı bıle too bıg to fail diyerek batırmadılar... ıtalya gıbı bır ulkeyı hıc batırmazlar...

butun Avrupa ulkelerı batacaksa bız de batarız zaten, ha tofasta olmuşsun ha fordda ha bonoda ha nakıtte bır sey farketmez …

extrem felaket senaryolarına gore yatırım yapılmaz...

5. Sayfa çok sessiz bu ara

AL SAT TUT YTD

6. İş yatirim 32,20 hedef vermiş bugün

TA-1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Bu hedef nasıl bir karliliga istinaden veriliyor ?

1.4 Milyar TL lik kâr , artacak mı ki fiyat 32 ye çıksın ? Kar artmadan 32 ye çıkarsa fk 11 seviyelerine çıkacaktır.

2020 kâr beklentiniz nedir ? 2019 a oranla ciddi düşüş olur diyen var mıdır ?
     Alıntı Originally Posted by enkahramanrıdvan Yazıyı Oku
    İş yatirim 32,20 hedef vermiş bugün

TA-1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    AL SAT TUT YTD

8. Arkadaşlar temettü hesaba geçmemiş 2 iş günü değilmiydi ? Hesabına geçen var mı?

Sayfa 222/398 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272322 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •