Sayfa 225/395 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325 ... SonSon
Arama sonucu : 3155 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: TOASO - Tofaş Oto Fabrikaları

1. En büyük zevkim karantina dolayisiyla balkonda otururken gecen Tofas araba ve ticari araclarini saymak;) yuzdelik olarak hesap yapiyorum sonra;)
    Hoşuma gidiyor;)

Güven en büyük değerdir.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

2. Bu vergi ceza olayı nedir ? Kesin kesmedi herhalde.

3. Bugun de ekledim;)Herkese bol kazanç;)

Güven en büyük değerdir.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.

4. Allah belanı versin Yapı Kredinin robotu. Tavana giden kağıdı utanmasan ekside kapatacaktın. 19407 lotu 18,64 den alınca balın göğe erdimi. seni yapanı, seni işleteni, yazanı çizeni, kurumunu hepsini .... anladın sen onu.

5. Yuzde 78 ihracat yapan ihracat yapan sirketler icinde ilk 10 da olan alaninda Avrupa da en iyi fabrikalardan dunya kadsr yatirim yapmis dovize karsi korumali bir sirketin kucuk yatirimci sayisina bakin hele;)
    Sasirmamak elde degil;)

Güven en büyük değerdir.

İnsanlar kısa yoldan parasını batırmak istediği için burada yoklar

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 19.67'ye kadar geri çekebilirler, hiç problem değil. Birilerinin silkelenmesi lazım ki yukarı gitsin. İş yatırım Tofaşı model portföyümüzden çıkardık diyor ama 19.82'den 20k lot maliyetleniyor. Böyle piyasa yapıcılığın da allah belasını versin diyorum.

Neyse bizi ırgalamaz onların yaptığı manipülasyon. Biz tekniğe bakarız, 19.47 ve 67 taş gibi destekler, altını falan gösterirler ki millet bohçasını bıraksın, sonra yukarı sürerler. En kötüyü düşünecek olursak 18.80'in altında kesin stop olmak lazım.
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

8. (=) Tofaş (TOASO): 1Ç20 finansallarını bugün açıklamasını* beklediğimiz şirketin, artan iç satışlara karşılık ihracat tarafındaki* gerileme ve operasyonel tarafta yüksek baz etkisi nedeniyle* marjlarında düşüş öngörüyoruz. Şirketin 1Ç20’da net satış gelirlerinin* yıllık %5 artışla 4,17 mlr TL (piyasa beklentisi: 4,25 mlr TL), FAVÖK’ünün %5 gerilemeyle 578 mn TL (piyasa beklentisi: 567 mn TL) ve* net karının %6 yükselişle 343 mn TL (piyasa beklentisi: 335 mn TL)* olmasını bekliyoruz.
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

Sayfa 225/395 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •