Special Days Image
Sayfa 251/398 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351 ... SonSon
Arama sonucu : 3182 madde; 2,001 - 2,008 arası.

Konu: TOASO - Tofaş Oto Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by Physic Yazıyı Oku
    Sormadım açıkçası kaç vardiya döndüklerini
    Tofaş, 2 vardiya çalışıyor. 3 vardiyayı birkaç sefer denedi ama yürütemedi.

2.  Alıntı Originally Posted by sysdate Yazıyı Oku
    Tahtayı baskılayan ykb, merill robotları 20 altına sürün de paketleyim. Satışlar korkunç şuan. faizler artacak ancak otomobil tekrar şart oldu örneğin yaşadığım yer itibariyle ihtiyacım olmadığı halde otomobil satın almak zorunda kaldım. Hem ekonomik dertlerin hem de otomobile olan ihtiyacın artması ile özellikle 3.dünya ülkelerine ihracat artabilir.
    Ykb robotu piyasa bozucu işlemlerine devam edip f***cü başkan bir şekilde seyrettiği sürece kv de herşey olabilir ama ov de de mantık çerçevesinde devam ettiremez.

3. Orta duzey ticari arac ducato sanirim adi burda uretilmiyormus....
    Suv fiat ve bu orta ticari uretimi de olsa iyi olurdu.
    Gerci avrupa toplarsa pandemi sonrasi tofas a nasil yansir bilemiyorum....
    Ytd elbette

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

4.  Alıntı Originally Posted by sysdate Yazıyı Oku
    Görece sığ tahtası var o yüzden aşağıya iğne atabilir haftaya ama orada bırakmazlar.. Ama "bu fiyatlara nasıl bize verebiliyorlar anlayamıyorum" dememek lazım, daha önce örneğin thy 4 lerde tobo yaparken nasıl bu fiyata veriyorlar bana diye düşünürdüm..

Satışların nasıl gittiği malum. ertelenmiş talebin üzerine acaba ne kadar yeni talep var ? İlginç bir 2.yarı olacak.
    Malum iğne geldi Ancak tekrar bir iğne beklemiyorum, gelirse KV biraz değişir.. Stoploss um da yok, olmayacak !. dediğim gibi gelirse cephane çok.

5. Uzun vadeciye stop-loss yakışmaz
    YTD

6. https://www.paraanaliz.com/2020/ekon...k-katki-51672/

TİM: İlk 1.000 ihracatçıdan 103 milyar dolarlık katkı

Otomotiv sektörü zirvede

Araştırma sonuçlarına göre Ford Otomotiv Sanayi A.Ş., 5 milyar 869 milyon dolarlık ihracatla liderliğini korurken, Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.Ş., 4 milyar 232 milyon dolarla ikinci, Türkiye Petrol Rafinerileri A.Ş. ise 3 milyar 511 milyon dolarla üçüncü sırada yer aldı. Bir önceki yıl 9uncu sırada bulunan Oyak-Renault Otomobil Fabrikaları A.Ş., 2 milyar 385 milyon dolarlık ihracatla 4üncü sıraya yükseldi.

2 milyar 247 milyon dolarla Kibar Dış Ticaret 5inci, 2 milyar 231 milyon dolarla TGS Dış Ticaret 6ıncı, 2 milyar 210 milyon dolarla Tofaş Türk Otomobil Fabrikası 7inci sırayı aldı. Vestel Ticaret A.Ş 2 milyar 194 milyonla 8inci, Arçelik A.Ş 1 milyar 837 milyonla 9uncu olurken 1 sıra yükselen Mercedes Benz Türk A.Ş. ise 1 milyar 507 milyonluk ihracatla 10uncu sırada yerini aldı.
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

7. Merhabalar, İtalya'ya yapılan ihracatı takip edebileceğimiz bir veri var mı?

8.  Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    Merhabalar, İtalya'ya yapılan ihracatı takip edebileceğimiz bir veri var mı?
    Linkte bulunan Dış Ticaret İstatistiklerin alt kısmında ülkelere göre ihracat kısmında aylık bazda takip edebilirsiniz.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Sayfa 251/398 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •