Sayfa 258/398 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358 ... SonSon
Arama sonucu : 3183 madde; 2,057 - 2,064 arası.

Konu: TOASO - Tofaş Oto Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by ayazus Yazıyı Oku
    Bu haber nerede geçiyor? Ben bulamadım da

Mi MIX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    https://t.co/hOtjbzcYbh?amp=1

https://www.google.com/url?sa=t&sour...rb7V8pLHzT7xY8
    SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    yatırım tavsiyesi değildir.

2. Bilançonun iyi geleceği ortaya çıktı. Hisse fişekledi. Ürettiğinin büyük çoğunluğunu dışarı satan, döviz kazanan bir fabrika için artık bu fiyatlar çok ucuz kalıyor. Ford abisine yetişmesi lazım artık. Gelsin 30 lar...

SM-T350 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    yatırım tavsiyesi değildir.

3. Bir yıl önce 60 bine satilan egea bu sene en ucuzu 113 bin TL Bi fark fiyata etki etmezmi?

4.  Alıntı Originally Posted by kaleayan Yazıyı Oku
    Bir yıl önce 60 bine satilan egea bu sene en ucuzu 113 bin TL Bi fark fiyata etki etmezmi?
    Bir de yurt disina satilirken euro kuru dolsr kuru vs leri de eklemek lazim.
    Ama sanayi buyuklri icin piyasa agirdan aliyor buralarda dolanma ihtimali olabilir bence .ytd elbette yazdiklarim

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

5. Merkez Bankası ters köşe yaptı, Faiz artırmadı. Bu karar hisse için iyi bir durum. Biraz dinlenmeden sonra hareketine devam edecektir. Zaten Bankaların faiz artacak diye sevinmesi çok mantıksızdı. Faiz artırımı bankalara zarar yazar. Faiz indirimi bankalara kar yazar. Bu gerçeği nasıl görmediler .. hayret..

6. Gün boyu ekside seyreden hisse son 15 dakikada artıya geçti. artı kapattı. Güzel gelişme..

7. Güzel kapanış oldu.

8. Karanlık odada silmiş süpürmüşler

Sayfa 258/398 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •