Sayfa 259/398 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359 ... SonSon
Arama sonucu : 3182 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: TOASO - Tofaş Oto Fabrikaları

1. Doblo Model Üretim Süresi Uzatımı

Şirketimiz Yönetim Kurulu tarafından, TOFAŞ Bursa fabrikasında üretilen Doblo modelinin üretim süresinin 1 yıl uzatılmasına ve yatırım çalışmalarına başlanmasına karar verilmiştir. Bu kapsamda en son 28.05.2013 tarihli özel durum açıklaması ile 2009-2021 olarak kamuya duyurulan proje süresi 2022 yılsonuna kadar uzatılmıştır. 2009-2020 döneminde proje kapsamında yaklaşık 1,1 milyon adet üretim gerçekleşmiş olup, yeni yatırımın ve süre uzatımının da katkısıyla tüm proje döneminde yaklaşık %75'i ihracat pazarlarına yönelik olmak üzere, yaklaşık 1 milyon 250 bin adet üretim hedeflenmektedir. Bu kapsamda 2021 yılsonuna kadar yaklaşık 28 milyon Avro yatırım yapılması öngörülmekte olup, yeni motorlu araçların üretimine 2021 yılı ortasında başlanması planlanmaktadır.

2. Cuma haftanın son günü de aynı hareketi yaptı. Gün boyu eksi gidip kapanışa doğru yüzde 1 e yakın artı kapattı.. Üzerinde sağlam oturmayanları silkeleye silkeleye gidiyor.. Güvenenler rahat..

3.  Alıntı Originally Posted by kadirz_m Yazıyı Oku
    Doblo Model Üretim Süresi Uzatımı

Şirketimiz Yönetim Kurulu tarafından, TOFAŞ Bursa fabrikasında üretilen Doblo modelinin üretim süresinin 1 yıl uzatılmasına ve yatırım çalışmalarına başlanmasına karar verilmiştir. Bu kapsamda en son 28.05.2013 tarihli özel durum açıklaması ile 2009-2021 olarak kamuya duyurulan proje süresi 2022 yılsonuna kadar uzatılmıştır. 2009-2020 döneminde proje kapsamında yaklaşık 1,1 milyon adet üretim gerçekleşmiş olup, yeni yatırımın ve süre uzatımının da katkısıyla tüm proje döneminde yaklaşık %75'i ihracat pazarlarına yönelik olmak üzere, yaklaşık 1 milyon 250 bin adet üretim hedeflenmektedir. Bu kapsamda 2021 yılsonuna kadar yaklaşık 28 milyon Avro yatırım yapılması öngörülmekte olup, yeni motorlu araçların üretimine 2021 yılı ortasında başlanması planlanmaktadır.
    2 yıl daha al yada öde cepte demek ki, çok iyi haber..

4.  Alıntı Originally Posted by ahsen2 Yazıyı Oku
    2 yıl daha al yada öde cepte demek ki, çok iyi haber..

hayırlı olsun

5. Tofas bence daima karli uretim yapmaya devam eder.Al ya da ode demezlerse sayi sozu verirler.tofas iyi fabrika.
    Ulke artilari yok onlar da olsa pandemi sonrasi buralar hayal olur da kara kara bakiyoruz ekranlara..ytd

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

6. Fiat psa birleşmesine onay geldi

https://www.reuters.com/article/fiat...-idUSKBN27B0XS

7. Tofai bandında yeni modeller de görürüz inşallah.

8.  Alıntı Originally Posted by Kazanmayageldim Yazıyı Oku
    Tofai bandında yeni modeller de görürüz inşallah.
    Hayirli olsun...
    Ytd

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

Sayfa 259/398 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •