Sayfa 267/400 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367 ... SonSon
Arama sonucu : 3200 madde; 2,129 - 2,136 arası.

Konu: TOASO - Tofaş Oto Fabrikaları

1. Grafiklerden gördüğüm kadarıyla 1 froto = 4.4 toaso şimdiye kadar ki en yüksek rasyo!
    Dayanamadım, 4.35 ortalama ile 1 birim daha pair-trade yaptım. Önceki 2 birim 4.0 ortalama ile yaptığım pair-trade'ler şu an için ciddi zararda Bakalım toplamda zararı çıkarıp kara geçebilecek miyim? Ya da zarar artacak mı?

Kesinlikle YTD, bu işleri bilsem zararda olmazdım

Yine patinaj yapıyor, yakışmıyor.

3. Froto elektrikli ticari üretimine başlayacak, beklenti artıyor. Ama Tofaş, 2023 e kadar herhangi bir elektrikli atılımı olmayacak, görünen o ki Cross over modeli de pek isteneni veremedi, o yüzde Ford gidiyor biz duruyoruz. Ama kârlılık ve satışlar gayet iyi

4. Bu hafta BIST 100 de sondan 7.performansi yüzde 5 kayıpla geçti,bistin rekor haftasında hayret verici hani öyle fazla primli bir hisse de değil

5. Bugün FROTO dan çıkan by buraya girer mi acaba?Biraz da bizi görseler...

6.  Alıntı Originally Posted by perke Yazıyı Oku
    Bugün FROTO dan çıkan by buraya girer mi acaba?Biraz da bizi görseler...
    Birlesmeden sonraki operasyonel devamliligi gormek istiyor piyasalar sanirim.Tofas ne yapacak avrupa toparlanmasini da bekliyorlar olabilirler...
    Ytd

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

7.  Alıntı Originally Posted by sysdate Yazıyı Oku
    Kademeli alıma devam.

Kasım hatta aralık aylarına sarkan siparişler, emeklilerin fabrikaya geri çağrılması, artan otomobil ihtiyacı ancak halkın azalan ekonomik gücü.. motive eden kalemler..
    Faizlerin artması ve tekrar korona kapsamıyla üretimin durma ihtimali de riskler bana göre..
    22.50 ortalama ile beklemeye inatla devam. 2021 2.ç e kadar 4 yüro hedefim var. Benim için en büyük hatta tek risk pandeminin tekrar üretimi veya ihraacat kanallarını aksatma ihtimali.
    1.0 motor batıda ageanın önünü açar ki bence en büyük eksiğiydi. Mesela hollanda, belçikaya 1.0 motorsuz bir a b ve c sınıfı otomobil giremez.
    Diğer canımı sıkan nokta çoğu kurumun tepede tavsiye listesinde olması. Kimse ford u önermemişti mesela..
    Bunun harici son çeyrek için 750+ milyon kar bekliyorum ve pandemi riski hariç bunun 2021 2.ç e kadar sürdürebilir olduğunu ve bu sürede bist ve toaso nun OV zirve yapacağını düşünüyorum.
    İhraacat ortamaları yakalamak üzere. İç piyasayı zaten biliyorsunuz...

8. Sattığın arabalar gözüne dizine dursun Tofaş ortalama bugünkü alımlarla 24,50 üzerine atıldı

Sayfa 267/400 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •