Sayfa 277/398 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon
Arama sonucu : 3182 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: TOASO - Tofaş Oto Fabrikaları

1. Arkadasim alayim mi fln derken 40 lara dayandi tofas.
    Kac kere dedim len olum al uzulmezsin 20 den tofas iyidir bekletme parani dedim ama dinletemedim;)
    Bugun de diyor ki alayim mi
    Dedim ne bileyim oturup hesap kitap yapmak lazim bir de ne bekliyorsun bundan sonra oturup dusunmek lazim.
    İyi mal ucuzken aliniri ogretemedim millete...
    Kendisi Cin de ogretim uyesi esiyle beraber cin den mi alsam oyle mi olur boyle mi olur derken butun firsatlari kacirdi;)
    Gomcektin bir ev parasi dipteyken arada bir fabrikayi gezersin yilda bir kez de genel kurulu okursun temettunu gene hisseye cevirip ilerde bakardin duruma dedim ama kacti artik tren;)
    Bir daha dip firsati verir mi vermez mi Allah bilir artik...
    Yatirim tavsiyesi degildir....

Lenovo K33a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

2. Pejo-fiat birleşmesinden dolayı,Bursa'da üretilecek pejo modelleri ne zamn belli olacak,bilgisi olan....

y.t.degildir.

M2003J15SC cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 2019 yılında elektrikli doblo denemeleri vardı ne oldu onda son durum be bilgisi olan var mi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

An itibari ile kap’tan gelen haber

“Şirketimiz 2020 yılı ,Yıllık Finansal Sonuçları 03.02.2021 Çarşamba günü KAP'ta yayınlanacaktır.”

5. https://ekonomi.haber7.com/ekonomi/h...turkiye-yorumu

y.t.degildir.

6. Tofaş in kullanılan elektrikli aracı var zaten.
    Eğer İtalya üretimi komple elektrikliye döndür derse, işte o zaman dönecek .lakin şuan yeraltı yakitlilarin devri bitmedi. akaryakitli araçlarda daha çok yol var.ve en az 100 yıl daha kullanılır.
    Düşün ki en son kalan hindistandaki daktilo fabrikası 10 sene önce kapanmıştı.
     Alıntı Originally Posted by AhtapoTHasaN Yazıyı Oku
    2019 yılında elektrikli doblo denemeleri vardı ne oldu onda son durum be bilgisi olan var mi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

7. FCA ve PSA Grubu'nun birleşmesi tamamlandı https://www.dunya.com/kuresel-ekonom...-haberi-607234

y.t.degildir.

8. böyle bir kesinlik olsaydı fiyat çoktan 60 lira olmuştu dostum

Sayfa 277/398 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •