Sayfa 299/399 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349 ... SonSon
Arama sonucu : 3185 madde; 2,385 - 2,392 arası.

Konu: TOASO - Tofaş Oto Fabrikaları

1. kıçıyla inatlaşan altına sıçar yükselirken düzgün yükselmemişsin sağlam düzeltme kaçınılmaz.

2.  Alıntı Originally Posted by abrek14 Yazıyı Oku

kıçıyla inatlaşan altına sıçar yükselirken düzgün yükselmemişsin sağlam düzeltme kaçınılmaz.
    boş beleş bir yorum.
    Tofaş yatırımcısı 2-3 çizgi ile manipüle edebileceğiniz yatırımcı değildir.
    ODD YE, OSD YE BAKARIZ BİZ.

3.  Alıntı Originally Posted by tapvuls Yazıyı Oku
    boş beleş bir yorum.
    Tofaş yatırımcısı 2-3 çizgi ile manipüle edebileceğiniz yatırımcı değildir.
    ODD YE, OSD YE BAKARIZ BİZ.
    Manupile etmiyorum açığa sattım ama yükseldi yanılmışım ama pozisyon duruyor takip ediyorum . Yaklaşık 5,10 usd civarından ortalama düşürmek için tekrar satıcam. Buralardan geri dönmesini bekliyorum boş beleş asla değildir benim yorumum kısa vadede belki tutmaz ama bir süre sonra mutlaka tutar bazen böyle oluyor.

4. [QUOTE=abrek14;5495127]Manupile etmiyorum açığa sattım ama yükseldi yanılmışım ama pozisyon duruyor takip ediyorum . Yaklaşık 5,10 usd civarından ortalama düşürmek için tekrar satıcam. Buralardan geri dönmesini bekliyorum boş beleş asla değildir benim yorumum kısa vadede belki tutmaz ama bir süre sonra mutlaka tutar bazen böyle oluyor.[/QUO

Boş beleş ifadesi için özür dilerim , yanlış yaptım .
    Teknikle çok ilgilenmem ama geçmiş kalıplar üzerine kurulu olduğunu biliyorum. Uzun yıllardır tofaş yatırımcısıyım ve tofaş rallilerini trend içinde yapar. Daha önce hiç yapmadığı bir hareket yaptı bu kağıt, arkasında ciddi bir elektrikli oto yatırımı olabilir. Yanlış zamanda tofaş shortlamış olabilirsiniz. Zira Elektrik yatırımının dedikodusu düştüğünde froto shortlayanlar çok üzüldü.

ytd.

5. [QUOTE=tapvuls;5495147]
     Alıntı Originally Posted by abrek14 Yazıyı Oku
    Manupile etmiyorum açığa sattım ama yükseldi yanılmışım ama pozisyon duruyor takip ediyorum . Yaklaşık 5,10 usd civarından ortalama düşürmek için tekrar satıcam. Buralardan geri dönmesini bekliyorum boş beleş asla değildir benim yorumum kısa vadede belki tutmaz ama bir süre sonra mutlaka tutar bazen böyle oluyor.[/QUO

Boş beleş ifadesi için özür dilerim , yanlış yaptım .
    Teknikle çok ilgilenmem ama geçmiş kalıplar üzerine kurulu olduğunu biliyorum. Uzun yıllardır tofaş yatırımcısıyım ve tofaş rallilerini trend içinde yapar. Daha önce hiç yapmadığı bir hareket yaptı bu kağıt, arkasında ciddi bir elektrikli oto yatırımı olabilir. Yanlış zamanda tofaş shortlamış olabilirsiniz. Zira Elektrik yatırımının dedikodusu düştüğünde froto shortlayanlar çok üzüldü.

ytd.
    Aslında froto nun hareketlerine benziyor altta yatırım haberide çıkabilir benim beklediğim biraz yukardan düzeltme gelmesi ve kağıdın rahatlaması .

6. [QUOTE=abrek14;5495165]
     Alıntı Originally Posted by tapvuls Yazıyı Oku

Aslında froto nun hareketlerine benziyor altta yatırım haberide çıkabilir benim beklediğim biraz yukardan düzeltme gelmesi ve kağıdın rahatlaması .
    Ortaklar

Ekonomilerde soğuma başladı

Avrupa da otomobil satışları düşüşte

FED taper edecek

Bir elektrikli haberi gelmezse korkarım durumlar mayhoş

7. Trade kafasını terk ettiğimden beri fiyatın inip çıkmasını umursamıyorum. Aylık düzenli alımlara devam. Çocuğum 5 yıl sonra üniversiteye başlayacak.

8.  Alıntı Originally Posted by Stratomania Yazıyı Oku
    Trade kafasını terk ettiğimden beri fiyatın inip çıkmasını umursamıyorum. Aylık düzenli alımlara devam. Çocuğum 5 yıl sonra üniversiteye başlayacak.
    Ford un elektriklisi ÇED almış

Darısı başımıza

Sayfa 299/399 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •