Sayfa 301/400 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351 ... SonSon
Arama sonucu : 3198 madde; 2,401 - 2,408 arası.

Konu: TOASO - Tofaş Oto Fabrikaları

1. Spekleri yerim ben timsah gibi malimiza sahip cikiyoruZ;)
    Ytd

2. Froto ve ttrak şov yaparken çok geride kalmıştı.
    Bir nebze durumu düzeltti çok şükür
    Froto/Toaso < 3 olana kadar yükselse benim açımdan çok hoş olacak.
    YTD

3.  Alıntı Originally Posted by cgknypc Yazıyı Oku
    Duruyoruz, sıkıntı yok
    Evet

Şükür

Beklediğimize değdi

Bilanço iyi gelecek inşallah

4. *bnp paribas, tofaş için tavsiyesini 61,9 tl hedef fiyatla "al" olarak başlattı
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

5.  Alıntı Originally Posted by adestim Yazıyı Oku
    *bnp paribas, tofaş için tavsiyesini 61,9 tl hedef fiyatla "al" olarak başlattı
    Hah, hisse daha 2 ay önce 28'lerde iken neredeydiniz de şimdi aklınız başınıza geldi?
    Malı iteleyecek birileri mi arıyorsunuz yoksa?
    Yazıklar olsun sizin gibi yatırım kuruluşlarına, hiç iyi niyetli görünmüyorsunuz bana...
    Hisseye yeni girecek ky'ler dikkatli olsun, daha 2 ay önce 28'lerde iken yüzüne bakan yoktu bunun.
    YTD

6. Yanlış anlamayın, şirket güzel. 20 altında maliyetle uzun vadeli taşıyorum ben ve daha yükselmesini de en çok ben isterim.
    Ama ne bileyim 2 ay önceyle bugün arasında ne fark var da, o zaman fiyatı da çok makulken kimse yüzüne bakmıyorken şimdi hedef fiyatlar yükseltiliyor. Anlamak mümkün değil, en azından ben böyle saçmalıkları anlamıyorum.
    YTD

7. Oğullarımın üniversitesine en az 5 yıl var. O zamana kadar hunharca almaya devam. Fiyatın ne olduğu umurumda değil.

8.  Alıntı Originally Posted by jtucker Yazıyı Oku
    Yanlış anlamayın, şirket güzel. 20 altında maliyetle uzun vadeli taşıyorum ben ve daha yükselmesini de en çok ben isterim.
    Ama ne bileyim 2 ay önceyle bugün arasında ne fark var da, o zaman fiyatı da çok makulken kimse yüzüne bakmıyorken şimdi hedef fiyatlar yükseltiliyor. Anlamak mümkün değil, en azından ben böyle saçmalıkları anlamıyorum.
    YTD
    Fiyatlardan bagimsiz olarak yatirim kuruluslari kisa vade hep bakiyorlar.Kisa vade de oynak.oluyor.cogu zaman tutturamiyorlar hedefleri ...

Sayfa 301/400 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •