Sayfa 322/399 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372 ... SonSon
Arama sonucu : 3185 madde; 2,569 - 2,576 arası.

Konu: TOASO - Tofaş Oto Fabrikaları

1. Tofas hissesi bende yok gecmiste vardi.Ama otomotiv sektoru ve yan ureticileri dahil takip ederim anlamaya calisirim.
    Ford otosan yatirimcisi olarak tofas in icinde bulundugu durum beni uzdu.
    Elbette fabrika bosa cikacak eriyip gidecek degil ama ama ama bu kaydirmanin telafisi var mi plan nedir ne degildir elektrikli aracta ne yatirim yapacaklar vs gibi bir cok yonelimi genel kurullarda faaliyet raporlarinda anlatmalari projeksiyon cizmeleri gerekirdi.
    En iyiyi yapacaklardir?
    Ancak ortaklik sona mi ercek yoksa bile sorulari yatirimcilar tarafindan soruluyor.
    Bu iyi bir sey degil bilgilendirme acisindan...
    Ytd syg

2. tamam bu imalat 2023 sonuna kadar devam edecek bu satış niye bu kadar hızlı sanki fabrika kapandı.
    koç adiside çıkıp bir açıklama yapmıyor ş........yoksunu ancak fenerbahçe götünde koş

3. kan ve gözyaşı görüyorum ne öpücükler ne buseler kondurdular millete...

4. bu haber zaten biliniyordu bence bu tepki yeni bir iş verilmemesinden oldu..acaba ortaklıkla alakalı sorunlar mı var bunu biz şu an bilmiyoruz neyin ne olduğunu bilenler satışta diye düşünüyorum..
    Buradaki görüşler kişisel görüşlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
    yine devre kesti
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

6. tabana mı gidiyor gene bu namussuz
    Buradaki görüşler kişisel görüşlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

7. tera diye ş..............siz elinde mal yok açığa satıp devre kestirdi

8. Geçenlerde sangyong 250 milyon dolara satılmıştı. Aslında öyle bir şirket satın alınsa ve güçler birleştirilse muhteşem olurdu. En azından patron şirketin kendisi olurdu. Benimki sadece bir fikir. Tofas markadır ve zararı en kısa zamanda telafi edecektir.

Sayfa 322/399 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •