Sayfa 50/404 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 3226 madde; 393 - 400 arası.

Konu: TOASO - Tofaş Oto Fabrikaları

1. 25 olmaz zaman daraldı 4 iş günü kaldı 5.nci iş günü 21 Mart yani temettü dağıtımı hesaba ise 2 gün sonra yani 23 mart aynen dediğin gibi dağıtılan parayı yabancılar almaz direk hisse aynı hisseyi alır yani para girişi olacak

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Saruzbah son takasları atarsanız bakalım 600 bin lot alındı diyosun

3. Resim göndermeye çalıştım bir türlü başaramadım. Ama sana kesin rakamları söylüyorum CİTİ 4 gün önce 52.096 milyon lotu varken bugün itibariyle CİTİ nin takaslardaki hisse adedi. 588 milyon oldu bu kesin ve nettir douche bankta azalma var takaslarda ağırlık yani yüzde 44 e yakın CİTİ nin elinde inanmıyorsan yarın aracı kurumunu arar öğrenebilirsin son 4 5 günde CİTİ hergün 200 bin lot satmasına rağmen takaslarda artış var mı yok mu öğrenirsin

4. inanma meselesi değil ozaman citi yatırım doçe veya emeklilik fonlarını satıyor

5. Buna katılıyorum emeklilik fonları aynı ama CİTİ takaslarda 400 bin artış var doçe de 350 azalış ama sonuç itibariyle o kadar baskı ve satışlara rağmen ilk iki büyük oyuncu olan CİTİ ve doçe yüzdelik oranlarda lot sayısı aynıysa ACABALAR artıyor herşey 1 hafta sonra belli olacak

6. ford değeri 5.8 milyar $ iken tofaş 3.7 milyar $ düştü oysa aracı kurumlar tofaşa 40 tl değer biçerken ford en fazla 60 tl hedef veriyor ford hedef fiyatını geçti. Bilmediğimiz bir şeymi var acaba diye düşünüyorum.

7. Beni kuşkulandıran tek şey var o da Trump un koyduğu yüzde 25 lik gümrük vergisi çünkü abd ye Tipo-desing marka araba satışımız var fordun yok yerli arabadan Ford tofaştan az etkilenecek çünkü fortta kamyon ve minibüs üretimi var

8. O toplam ihracatın % 5 bile değil değil

Sayfa 50/404 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •