Sayfa 52/398 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 3182 madde; 409 - 416 arası.

Konu: TOASO - Tofaş Oto Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Üstadım temettü verimi yüksek görünsün diye niye milyonlarca lotu satsınlar, ne karları olacak böyle yapınca? Bak dün yukarıya koydum, Frota'dan daha iyi temettü verimi var. Froto da neden satmıyorlar da Toaso da satıyorlar, temettü verimi denilen şeyin iyi olması sadce Tofaş'a mı özgü, Froto'yu da satsınlar o zaman.

Ne yazık ki kimse bilmiyor bu satışların sebebini. Elbet öğreniriz bir gün ama bakalım o zamana kadar neler olacak.
    Froto yu incelerseniz temettü öncesi onda da baskı olduğunu görürsünüz. Misal.
    Froto geçen sene 28 liradan temetüye girdi temettü sonrası 35 liralara çıktı. 2. temettüye 40 liradan girdi temettü sonrası 60 liraya çıktı.
    Bu arada şunu belirteyim FROTO yılda 2 kere temettü veriyor. TOAŞ 1 kere.

2. paniğe gerek yok herşey çok güzel olacak. Temettü sonrası.

3. Arkadaşlar yoğun yabancı satışının temettüyle alakası oldugunu sanmıyorum,temettü veren sadece bu adi hisse değil ki..!.sürekli bir hisse neden düşer ..bir açıklama felanda yok..enson ky duyar..yabancı boşuna satmıyor.!!

4. Sabahtan beri yaklaşık 500.000 lot satılmış

5. Araba satamayan tofaş yeni model eşek arabası üretmeye karar vermiş..)

6. Bırak çıkmayı.Az düşse teselli bulacam.hergün ne bu yaw

7. 1 yıl önce temmetü verdiğinde 28,96 imiş bu eşek arabası..alt destek 26.15 oraya kadar gidip mi döner yoksa 24.66 dan mı döner citi nin vicdanına kaldık...

8. https://hizliresim.com/z013r7

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 52/398 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •