Sayfa 240/397 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon
Arama sonucu : 3176 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: TOASO - Tofaş Oto Fabrikaları

1. Bu dönem için çok başarılı
    kim tutar seni Tofaş

Alıntı Originally Posted by MaliTablolarAnaliz Yazıyı Oku
    TOFAŞ 2020 İkinci Çeyrek Bilanço Analizini dikkatinize sunarım.
    https://youtu.be/NOXbjKs18PU

2. fa.jpg

2020 Ocak-Temmuz satışları
    " Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Kişi kendi kararını kendisi verir. "

3. Bugunku dususu hak etmedi bence...
    Hayirlisi

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

4. Merhabalar,

TOASO 2020/6 bilançosuna göre çıkardığım tablo ve analizleri aşağıdaki linkte paylaşıyorum. Faydalı olması dileğiyle.

Link: https://mutesebbist100.blogspot.com/...e-analizi.html

Saygılar
    Twitter hesabımdan da takip edebilirsiniz.

5. Elektrikli ticaride uretim ypariz da elektrikli binek otomobilde bizim burda uretim yapma gibi fikrimiz var mi bilen var mi?
    Ytd

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.

6. Froto ile tamamen ayrıştılar. Hissedeki bu baskının sebebi ne acaba

COR-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    " Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Kişi kendi kararını kendisi verir. "

7. Evet toaso yatırımcıları pek başlığa uğramıyorlar ama doaş, froto hareketliyken bizdeki durgunluğun sebebi nedir acaba?

Halbuki şirketin 2020 satışlarını da yukarı yönlü revize etmesine rağmen salgın öncesinin altında fiyatlanıyoruz.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by ugur596 Yazıyı Oku
    Evet toaso yatırımcıları pek başlığa uğramıyorlar ama doaş, froto hareketliyken bizdeki durgunluğun sebebi nedir acaba?

Halbuki şirketin 2020 satışlarını da yukarı yönlü revize etmesine rağmen salgın öncesinin altında fiyatlanıyoruz.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kucuk yatirimci az mi bu tofas ta...
    Neyse cogalmasinlar;)
    Froto nu nakit yaratma gucu cok yuksek diye daha cok begeniyorlar sanirim...
    Atesleyip duruyor namussuz....
    Onceki 82 den satip 50 den koyduklarim vardi.87 lere tepeledi ne alabiliyom ne satabiliyom;)
    Tofas aliyom ben de ...
    Ytd

Sayfa 240/397 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •