Sayfa 242/398 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342 ... SonSon
Arama sonucu : 3182 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: TOASO - Tofaş Oto Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Ama ben kiyamam Frotoma

Syg,
    Gecenlerde yuksekten satip en dipten sans eseri geri aldim ama bir daha yemez;)
    Bir daha yakalayamazsam uzulurum;)
    Diplenirse eklerim;)
    Ytd

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

2. Fordda walksvagen için üretilecek araç tofaşta psa fca birleşmesinden pay alma ihtimali beklentileri var. Ford her zaman pahalı fiyatlıyor piyasa fakat tofaş fk sı 8 fordun 16. Bu oranlar aslında pahalılık ucuzluk konusunda fikir veriyor. Tofaşta küçük yatırımcı fazla forda göre. Bu yüzden çok ta kopup gitmiyor diye düşünüyorum. Fordda farklı bi beklenti vb durum varmı bilmiyorum. Piyasa değeri tüpraşı bile geçmiş durumda

3.  Alıntı Originally Posted by Otokar Yazıyı Oku
    Fordda walksvagen için üretilecek araç tofaşta psa fca birleşmesinden pay alma ihtimali beklentileri var. Ford her zaman pahalı fiyatlıyor piyasa fakat tofaş fk sı 8 fordun 16. Bu oranlar aslında pahalılık ucuzluk konusunda fikir veriyor. Tofaşta küçük yatırımcı fazla forda göre. Bu yüzden çok ta kopup gitmiyor diye düşünüyorum. Fordda farklı bi beklenti vb durum varmı bilmiyorum. Piyasa değeri tüpraşı bile geçmiş durumda
    Ford un nakit yaratma gucu yuksek herhalde ondan hep yuksekten fiyatlaniyor...
    Ytd

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

4. 1 froto > 4 toaso oldu.
    YTD

E5553 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Toasa hissesinde yatırım yapmayı düşünüyorum. Bugün kapanışa doğru biraz hisse aldım. Ama hiç bilmediğim bir hisse. Sadece hissenin son günlerde sürekli düşmesi dikkatimi çekti ve bugün siftah yaptım. Tavsiyesi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim. Tşk.

6.  Alıntı Originally Posted by jtucker Yazıyı Oku
    1 froto > 4 toaso oldu.
    YTD

E5553 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Toaso freni patlamış otomobil gibi saldı kendini, sebebi nedir arkadaşlar? Sektörün diğer hisseleri pozitif ilerlerken bu hissedeki problem nedir?

Sektör kötü desem piyasada araç bulunmuyor, diğer otomotiv hisseleri son aylarda güzel paralar kazandırdı ama toaso sönük kaldı.

Çarpanları bakıyorum ucuz gibi geliyor, bilemediğim göremediğim nedir acaba?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by ugur596 Yazıyı Oku
    Toaso freni patlamış otomobil gibi saldı kendini, sebebi nedir arkadaşlar? Sektörün diğer hisseleri pozitif ilerlerken bu hissedeki problem nedir?

Sektör kötü desem piyasada araç bulunmuyor, diğer otomotiv hisseleri son aylarda güzel paralar kazandırdı ama toaso sönük kaldı.

SON AY hissesi değil tofaş sıkıntı orda.
    yanlış hissedesiniz.
    burdaki çogu yatırımcının maliyeti 10 ve altıdır. temettüden temettüye - bilançodan bilançoya ugrarlar

8.  Alıntı Originally Posted by ugur596 Yazıyı Oku

çünkü ihracatı kötü, hem pandemi nedeniyle hem de ürettiği modeller avrupada tutulmadığı için sadece yurtiçine oynuyor. yeni bir suv v.s. şart.

Sayfa 242/398 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •