Sayfa 354/399 İlkİlk ... 254304344352353354355356364 ... SonSon
Arama sonucu : 3185 madde; 2,825 - 2,832 arası.

Konu: TOASO - Tofaş Oto Fabrikaları

1. Yolumuz uzun, aşkımız bitmez

Tofaşk yola devam
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

2. Stellantis grubu araclari nezaman bilancoya yansiyacak seneye mi yoksa 3.ceyrekte mi?

3. Beyler hanımlar, neden Froto değil de Tofaş alıyorsnuz? Var mı özel bir sebebi? İkisini birden alanlar da var, biliyorum.

4. İhya edecek.

Ytd

5. Alnus Yatırım, AKBNK, PGSUS, TOASO, GESAN ve AGHOL’ü model portföyünden çıkarırken, EREGL'yi ekledi. Aracı kurum ayrıca endeks yılsonu hedefini 9000'e çekerken tavsiyesini AL'dan TUT'a indirdi.

ALNUS demek Ereğli 40 tl aldıklarını çıkmak istiyor. alnusun çok mu lotu varmış toaso da hahahahahaha.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

6.  Alıntı Originally Posted by bilal8890 Yazıyı Oku
    Stellantis grubu araclari nezaman bilancoya yansiyacak seneye mi yoksa 3.ceyrekte mi?
    Kasım ayında rekabet k. nun onay vermesi bekleniyor.Ondan sonra.Son çeyrekten itibaren diyelim biz.

7. https://www.milligazete.com.tr/haber...iyasada-olacak

Belli ki haberde içeriden bilgi alınmış.

Tofaş fabrikasında yeni modeller için hatlar kuruluyor .

Yeni modeller ve mevcut modeller için 30 Ağustos sonrası hızlı hareket edileceğini düşünmekteyim. Çalışma daha hızlanacaktır.kapasite artırimi yapıyorsun. Vardiya sayısı artırabilir.yeni personel alınır.
    Tofaş bunları fazlasıyla yapacak güçte .

Hadi bakalım değiştir. ( Ahmet Mergen)

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

8. Bunun derdi ne

Sayfa 354/399 İlkİlk ... 254304344352353354355356364 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •