Sayfa 250/399 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon
Arama sonucu : 3186 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: TOASO - Tofaş Oto Fabrikaları

Jants dolu dizgin gidiyor. Aynı sektör değil mi????

2. Uyuzluk yapma da adam gibi fiyatlama yap...
    Ucuz olduğunu görmüyoruz mu sanıyorsun?
    Yurt içinde yok satıyorsun.
    Kur artışı işine geliyor.
    Al veya öde anlaşmaları sayesinde defansifsin.
    Yakında SUV modelini de çıkarırsın. Yurt içinde yok satar.
    Tek eksiğin elektrikli/hibrit modeller, fakat o da bu kadar makul petrol fiyatları varken fizibıl olur mu ki?
    Gelecek Mart'ta minimum 170 kuruş net temettü olası gibi, böyle bir senede bu kadar iyi temettü verebilecek kaç şirket var?
    Hadi bakayım, en kısa sürede 25 üstü, Mart'a kadar da yeni zirvelere doğru marş marş...

Sesli düşüncelerim olup kesinlikle YTD.

3. Bugün Tofaş dan bir yetkili ile sohbet imkanım oldu, suv da hibrit motor olabilir dedi. Kasım ayını bekleyin dedi.

Yatırım tavsiyesi değildir, al ya da sat şeklinde yorumlamayınız.

4.  Alıntı Originally Posted by Physic Yazıyı Oku
    Bugün Tofaş dan bir yetkili ile sohbet imkanım oldu, suv da hibrit motor olabilir dedi. Kasım ayını bekleyin dedi.

Yatırım tavsiyesi değildir, al ya da sat şeklinde yorumlamayınız.
    Hadi insallah...
    Suv a gireceklerini soyluyorlardi....
    Ytd.

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

5. Bugün altın değerinde bilgiler öğrendim, yetkiliden. C sınıfı crossover o onayladı. Kasımda lansman planlıyoruz dedi. Hibrit motor olabilir dedi. PSA birleşmesi neredeyse kesinleşti, Bursa fabrikasında ortak alt yapı araçlar üretilebilir, kapasite neredeyse 2 katına çıkabilir dedi.

Yatırım tavsiyesi değildir, al ya da sat olarak yorumlamayınız

6. Görece sığ tahtası var o yüzden aşağıya iğne atabilir haftaya ama orada bırakmazlar.. Ama "bu fiyatlara nasıl bize verebiliyorlar anlayamıyorum" dememek lazım, daha önce örneğin thy 4 lerde tobo yaparken nasıl bu fiyata veriyorlar bana diye düşünürdüm..

Satışların nasıl gittiği malum. ertelenmiş talebin üzerine acaba ne kadar yeni talep var ? İlginç bir 2.yarı olacak.

7.  Alıntı Originally Posted by Physic Yazıyı Oku
    Bugün altın değerinde bilgiler öğrendim, yetkiliden. C sınıfı crossover o onayladı. Kasımda lansman planlıyoruz dedi. Hibrit motor olabilir dedi. PSA birleşmesi neredeyse kesinleşti, Bursa fabrikasında ortak alt yapı araçlar üretilebilir, kapasite neredeyse 2 katına çıkabilir dedi.

Yatırım tavsiyesi değildir, al ya da sat olarak yorumlamayınız
    Kaç vardiya yapıyorlar öğrenebildiniz mi ? 3 derler.

8.  Alıntı Originally Posted by sysdate Yazıyı Oku
    Kaç vardiya yapıyorlar öğrenebildiniz mi ? 3 derler.
    Sormadım açıkçası kaç vardiya döndüklerini

Sayfa 250/399 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •