Sayfa 218/395 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon
Arama sonucu : 3155 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: TOASO - Tofaş Oto Fabrikaları

Alıntı Originally Posted by Ademclub1 Yazıyı Oku
    Korona virisü ile ilgili birçok ülkeyi olumsuz etkileyecekken Sadece Türkiye için olumlu etkilenecek raporu yazılmış. Çinde özellikle otomotiv ve tekstil sektörünün sekteye uğrayacağını Avrupalı müşterilerin ise Otomotiv ve tekstil sektöründe talebin Türkiye'den karşılayacaklarını yazıyorlar. Bu bizim ülkemizde tekstil sektörüne ve özellikle ihracat yapan Ford ve Tofaş'a yarayacaktır.
    Turizm zarar görnesinde

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

2.  Alıntı Originally Posted by __EGELİ__ Yazıyı Oku
    Son zamanlarda ÖTV indirimi konuşuluyor. Yurt içi satışları olumlu etkiler tabi. Ama ben daha çok FCA-PSA evliliğinden Tofaş'a doğacak misyona odaklanmış durumdayım
    Twitter da egeli rumuzuyla yazan siz misiniz?

3. Bugun sabah bir miktar daha alim yapmistim;)

4.  Alıntı Originally Posted by Ademclub1 Yazıyı Oku
    Korona virisü ile ilgili birçok ülkeyi olumsuz etkileyecekken Sadece Türkiye için olumlu etkilenecek raporu yazılmış. Çinde özellikle otomotiv ve tekstil sektörünün sekteye uğrayacağını Avrupalı müşterilerin ise Otomotiv ve tekstil sektöründe talebin Türkiye'den karşılayacaklarını yazıyorlar. Bu bizim ülkemizde tekstil sektörüne ve özellikle ihracat yapan Ford ve Tofaş'a yarayacaktır.
    Tekstil sektörü kapasite olarak çin in arzını karşılayamaz düzeyde

TA-1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Korona virüsünden Avrupa'da ilk ölüm Fransa'da gerçekleşti. Bu durumda Çin'e kapılar tamamen kapanabilir. Özellikle Avrupalı şirketlerin çin yerine Türkiye'ye yonelecegini düşünüyorum. Özellikle otomotiv, porselen seramik ve tekstil sektörü öne çıkacaktır.

Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Twitter da egeli rumuzuyla yazan siz misiniz?
    Evet hocam
    Borsa, gelecekle rakamları birleştirme sanatıdır. Twitter: @finansalteori

7.  Alıntı Originally Posted by __EGELİ__ Yazıyı Oku
    Evet hocam
    Sen tofas ford u ya bu dip fiyatta mi kalir bunlar dediginde ekleme yapmadim o zaman Eregli ye daliyordum cok pisman oldum;)Sosyal medya hesaplarim yok ama disaridan takip ediyorum.Paylasimlarinizi begeniyle okuyorum.

8. Toplamaya devam;)

Sayfa 218/395 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •