Sayfa 237/397 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337 ... SonSon
Arama sonucu : 3176 madde; 1,889 - 1,896 arası.

Konu: TOASO - Tofaş Oto Fabrikaları

1. Tam zamnında 30'dan çıkarmışlar.
    Learn to sit back and observe, Not everything needs a reaction.

ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

5. Merakla bilançoyu bekliyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. TOFAŞ, Bursa fabrikasında 2 haftalık planlı yıllık bakıma girme kararı aldı.

TOFAŞ tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) gönderilen açıklamada "Şirketimiz Bursa fabrikasında planlı yıllık izin ve bakım-onarım çalışmaları sebebiyle 30 Temmuz -13 Ağustos 2020 tarihleri arasında üretime ara verilecektir" denildi.

Açıklamada ayrıca şu ifadelere yer verildi. "Söz konusu dönemde çalışanlarımız yıllık izin hak edişlerini kullanacak olup, fabrikamızda nöbetçi personel ile sadece bakım ve revizyon çalışmaları gerçekleştirilecektir."

Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    TOFAŞ, Bursa fabrikasında 2 haftalık planlı yıllık bakıma girme kararı aldı.

TOFAŞ tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) gönderilen açıklamada "Şirketimiz Bursa fabrikasında planlı yıllık izin ve bakım-onarım çalışmaları sebebiyle 30 Temmuz -13 Ağustos 2020 tarihleri arasında üretime ara verilecektir" denildi.

Açıklamada ayrıca şu ifadelere yer verildi. "Söz konusu dönemde çalışanlarımız yıllık izin hak edişlerini kullanacak olup, fabrikamızda nöbetçi personel ile sadece bakım ve revizyon çalışmaları gerçekleştirilecektir."
    Hareketlerinden belliydi zaten. Önceden haberleri vardı.

8.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    Hareketlerinden belliydi zaten. Önceden haberleri vardı.
    bu tur bir uygulama otomotiv sanayinde her yil yapilir, bu yila ozgu bir durum degil.

olagan bir durum

Sayfa 237/397 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •