Sayfa 230/395 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330 ... SonSon
Arama sonucu : 3155 madde; 1,833 - 1,840 arası.

Konu: TOASO - Tofaş Oto Fabrikaları

1. İhracat olarak Asya ve Uzak Dogu ya satisi var mi ben mi kaciriyorum yoksa?
    Ytd

"Memleketim varsa Ben de varım."Vehbi KOÇ
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

2. Yatirimcisi az galiba ama bilgi aktarimi olsun diye paylasayim.
    Elektrikli ticari icin vakko ya 2 tane arac verilmis.
    210 km menzili tek şarjla olmasi da sevindirici iyi bir haber.
    Avrupa da elektrikli arac tesvikleri onumuzdeki yillar icin 100 milyar euro gibi bir rakamdan bahsediliyor.
    Pazar payini korumak ve arttirmak icin iyi bir sey.
    Pil batarya icin de japonlarla bir iletisimin oldugu soyleniyor.
    Onumuzdeki zamanlarda suv ve elektrikli binek aracin da burada uretilmesi ar ge calismalarinin sonucu olacaktir diye tahmin yapiliyor.
    Yatirim tavsiyesi degildir yazilanlar...

"Memleketim varsa Ben de varım."Vehbi KOÇ
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3

4. Yeni çıkacak otomobil teşviğinin sadece yurt içinde üretilen otomobillerri kapsayacağı yönünde haberler var. Böyle olursa hissemiz için güzel bir etki olacağını düşünüyorum.
    ytd.
    Son düzenleme : zeck; 01-06-2020 saat: 09:00.

Alıntı Originally Posted by zeck Yazıyı Oku
    Yeni çıkacak otomobil teşviğinin sadece yurt içinde üretilen otomobillerri kapsayacağı yönünde haberler var. Böyle olursa hissemiz için güzel bir etki olacağını düşünüyorum.
    ytd.
    Orta ve uzun vadede mutlaka beklenenin üzerinde prim yapacaktır. Koç holding bünyesinde olması dolayısıyla gelişen teknolojilere hızlıca uyum sağlayacak bir bünyededir. Bekleyen her zaman kazanır.

6. Burayı okumadan girmişim . Forum baya boşmuş bu demektir ki ky pek kalmamış bu hissede. Bende biraz fazla aldim siritti.

Tofas şu en son faiz kampayansindan ıyi faydalanacak diye düşünüyorum.

Ev alamayanlar sirf faizi kaçırmamak için arabaya yüklenebilir. Bendeki beklenti bu

7. Önce mali alıp sonra araştıran ky gibiyim. 2 Bayi aradım biri telefonu açmıyor. Biri açtı şuan yoğunuz sizi arayalım dediler.Aradilar 2020 95 model urban versiyonu 139.000 e veriyor. EN GEÇ TEMMUZUN ILK HAFTASINA TESLIM EDERIZ. Diyor.

Not :alis satış tavsiyesi değil durum tespitidir. Ayrıca çok yüksekten kap aldığımı düşüyorum. Bakalım hayirlisi

Sayfa 230/395 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •