Sayfa 263/398 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363 ... SonSon
Arama sonucu : 3182 madde; 2,097 - 2,104 arası.

Konu: TOASO - Tofaş Oto Fabrikaları

1. Selamlar, bilançoda gözüme çarpan stokların bu çeyrekte diğer çeyreklere göre + olması. 4çeyrek'deki satışlara hazır olduğunu ve bu çeyrekte iyi bir satış yapacaklarını anladım. saygılar

2. Bu kadar malina güvenmeyen millet de olmaz, kaç gündür şu bilancoyu bahane ettiler üstüne endeksin ötesinde basılıyor, bugün de aynı başladı şimdi citi topluyor malı 45 dakikada 100 bin lot aldı kemiksiz işi gücü yerinde satmam eklerim ABD seçimi falan dinlemeden ufak bir miktar 24,36 ya yazdım ekranda boş görünce geldi istediği yere düşsün para oldukça eklemeye devam

3. 1 froto > 4 toaso oldu yine
    YTD

4.  Alıntı Originally Posted by jtucker Yazıyı Oku
    Merhaba ortaklar, bilançoda bir konu kafama takıldı. Belki aranızda bilen vardır diye soruyorum.
    "Diğer kapsamlı gelir tablosu"nda "Nakit akış riskinden korunmaya ilişkin diğer kapsamlı gelir / (gider)" başlığı altında ciddi bir zarar var ve "Toplam kapsamlı gelir"in yarısından çoğunu götürmüş görünüyor.

Sorum şu: Bu gerçek bir zarar mıdır, yoksa UFRS bilançoyu denkleştirebilmek vs amacıyla kullanılan sanal bir zarar mıdır?
    Eğer gerçek bir zarar ise gelecek yıl için temettü beklentilerimi düşüreceğim de, onun için soruyorum. Teşekkürler.

Ek 26207

NOT: Bu sorunun benzerini FROTO başlığında da sordum. Henüz cevap veren olmadı.
    Merhaba, İçiniz rahat olsun, Kar dağıtımı VUK'a göre bulunan kar üzerinden hesaplanır ve dağıtılır.
    Ayrıca Kapsamlı gelir yada gider kısmı teknik hesaplamadır. Sanal kar/zarar da diyebilirsiniz.

5.  Alıntı Originally Posted by jtucker Yazıyı Oku
    1 froto > 4 toaso oldu yine
    YTD
    4 katı da geçti 5 kata yürüyor. Millet sürü misali.. koca öküz önden gittimi, sürü peşenden atlıyor..

6. Tofaş CEO'su açıklama yapmış. İç pazardaki artan talepten dolayı iç pazara yönelik imalat artışına gitmişler. Yeni projeyle ilgili vermiş vs. Kaptan takip edilebilir

7.  Alıntı Originally Posted by demir ceyhan Yazıyı Oku
    Tofaş CEO'su açıklama yapmış. İç pazardaki artan talepten dolayı iç pazara yönelik imalat artışına gitmişler. Yeni projeyle ilgili vermiş vs. Kaptan takip edilebilir
    Egea ilk çıktığında pazar payımız yüzde 5 di, şimdi yüzde 14,5 a ciktı dedi. Pazar lideri.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 263/398 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •