Sayfa 257/394 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon
Arama sonucu : 3151 madde; 2,049 - 2,056 arası.

Konu: TOASO - Tofaş Oto Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Egea neden basarisiz oldu sizce?

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    Daha öncede söylediğim gibi Egea üretime yeni geçtiği zamanlarda TOASO, FROTO ile neredeyse başabaş gibiydiler.
    Misal 22 ye 25 veya 25 e 28 gibi..
    O tarihten sonra fiyat farkı ne olduğu ortada..
    Biz 27 de debelenirken elin oğlu 95 yaptı... o nedenle... ihracatımızda Fordu geçebilseydik böyle olmazdı. ama geçemedik ve fark yedik..

2.  Alıntı Originally Posted by ahsen2 Yazıyı Oku
    Daha öncede söylediğim gibi Egea üretime yeni geçtiği zamanlarda TOASO, FROTO ile neredeyse başabaş gibiydiler.
    Biz 27 de debelenirken elin oğlu 95 yaptı... o nedenle... ihracatımızda Fordu geçebilseydik böyle olmazdı. ama geçemedik ve fark yedik..
    Anladim...

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

3.  Alıntı Originally Posted by ahsen2 Yazıyı Oku
    Ford ta maliyetlerim cok dipteydi iki kere nasil olduysa zirveden satip dipten aldim sonra son hamlede 92 den sattim tofas a kaydirdim...
    Tofasta olan hisselerimi arttirdim.
    Uzun sure daha da arttirmaya devam edecegim....
    Tofas a guveniyorum....
    Birlesme olsun kuresel ekonomiler acilsin bakalim neler olcak;)

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.

4. AB, Oruç Reis gemisinin tekrar çekilmasi için 7 gün süre verdi. Bir ültimatom ile bildirdi. 1 hafta içinde geminizi çekmezseniz ambargo uygulayacağını bildirdi.
    Ambargodan otomotif ürünleri de etkilenir mi, bilinmez. Ihracat durdurulursa hisse ağır darbe yiyebilir. Saat ışliyor, 4-5 gün kaldı.

SM-T350 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by ahsen2 Yazıyı Oku
    AB, Oruç Reis gemisinin tekrar çekilmasi için 7 gün süre verdi. Bir ültimatom ile bildirdi. 1 hafta içinde geminizi çekmezseniz ambargo uygulayacağını bildirdi.
    Ambargodan otomotif ürünleri de etkilenir mi, bilinmez. Ihracat durdurulursa hisse ağır darbe yiyebilir. Saat ışliyor, 4-5 gün kaldı.

Satis ambargosu mu olur yoksa alislari icin mi olur?
    O da onemli ama baski olabilir hissede...
    Ytd elbette

6.  Alıntı Originally Posted by ahsen2 Yazıyı Oku
    AB, Oruç Reis gemisinin tekrar çekilmasi için 7 gün süre verdi. Bir ültimatom ile bildirdi. 1 hafta içinde geminizi çekmezseniz ambargo uygulayacağını bildirdi.

Bu haber nerede geçiyor? Ben bulamadım da

Mi MIX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Satis ambargosu mu olur yoksa alislari icin mi olur?
    O da onemli ama baski olabilir hissede...
    Ytd elbette

Hiç bir şey olmaz. Rahat olun.
    Ortada bir hafta filanda yok aralık zirvesine kadar yönünüzü belirleyin demişler.
    Aşamalı olarak önce bireylere ve şirketlere sonra politikacılar vs vs diye gider.
    Burada yazılan egea şasisi üzerine inşaa edilecek suv daha çok heyecanlandırıyor insanı.
    Bu şirketin geleceğe dair tek kaygısı al yada ödeler biterse ne olur sorusu.
    Kendi adıma hissem yok almak için düşmesini umuyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

8.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Hiç bir şey olmaz. Rahat olun.
    Ortada bir hafta filanda yok aralık zirvesine kadar yönünüzü belirleyin demişler.
    Aşamalı olarak önce bireylere ve şirketlere sonra politikacılar vs vs diye gider.
    Burada yazılan egea şasisi üzerine inşaa edilecek suv daha çok heyecanlandırıyor insanı.
    Bu şirketin geleceğe dair tek kaygısı al yada ödeler biterse ne olur sorusu.
    Kendi adıma hissem yok almak için düşmesini umuyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Al ya da ode biterse yine almaya devam ederler kurdan karlilar alicilar satici karli anlasmayi devam ettirirler..ortakligi oldugu icin..beni heyecanlandiran virus bitince bir de psa birlesmesiyle buraya yeni model uretimleri gelir mi?
    Bir de elktriklide bizimkiler ihracati ilerletir mi?
    ;)
    Ben sirketlerime guveniyorum....
    Ytd elbette...

Sayfa 257/394 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •