Sayfa 269/398 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369 ... SonSon
Arama sonucu : 3180 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: TOASO - Tofaş Oto Fabrikaları

1. 29,40 a vurup dönmesi iyi oldu. Herhalde yukarı gider artık. Kendi düşüncemdir.

Alıntı Originally Posted by avci087 Yazıyı Oku
    29,40 a vurup dönmesi iyi oldu. Herhalde yukarı gider artık. Kendi düşüncemdir.
    Temennimiz bu yönde ama bu endekste çok daha yukarılarda olması gerekirdi. Yoksa yabancıların bir bildiklerimi var??????????

Şakadır şaka. Başka bir sebep bulamadım.Bilmediğimiz ciddi bir problemi var herhalde yoksa şuan rüzgarla beraber 32 nin üstündeydi.

4. Selamlar,
    Tofaş'ın yeni model üretimi için kapasitesi mevcut mudur? Örneğin yüksek adetli üretim yapılacak yeni bir model için anlaşma yapmak istese doblodan vazgeçmesi gerekir mi? Yeni nesil doblonun yanında popüler bir model daha üretebilir mi? Bu tip bir haber veya dedikoduyu hangi mecradan takip edebiliriz?

5. Şuan Tofaş 2 vardiya 250 bin adet üretim yapıyor,3 vardiya tam kapasite calisirsa 400-450 bin arası üretim yapıyor,
    Doblo 2021 yılında üretimi bitiyordu,pejo Fiat birleşmesinden dolayı üretimi 1 yıl uzatıldı,yeni modeller birleşmeden sonra birlikte karar verilecek diye düşünüyorum.
    Egea 2021 de yeni makyajlisi satışa sunulacak.

y.t.degildir.

M2003J15SC cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. iki gündür citi satıyor bırakmıyor kafasını kaldırsın sebebi ne acaba bilen varmı

7.  Alıntı Originally Posted by Yatır'ın tavsiyesi Yazıyı Oku
    Selamlar,
    Tofaş'ın yeni model üretimi için kapasitesi mevcut mudur? Örneğin yüksek adetli üretim yapılacak yeni bir model için anlaşma yapmak istese doblodan vazgeçmesi gerekir mi? Yeni nesil doblonun yanında popüler bir model daha üretebilir mi? Bu tip bir haber veya dedikoduyu hangi mecradan takip edebiliriz?
    Egea'nın bu sene makyajlanması ve cross versiyonunun çıkarılması hariç yeni çıkaracağı model yok.
    Şirketin satışları karlı gelmişti, pandemiden olumsuz etkilenmedi. Karlı satışlarının çeşitli nedenlerden devam edeceği öngörülüyor.

8.  Alıntı Originally Posted by demir ceyhan Yazıyı Oku
    Egea'nın bu sene makyajlanması ve cross versiyonunun çıkarılması hariç yeni çıkaracağı model yok.
    Şirketin satışları karlı gelmişti, pandemiden olumsuz etkilenmedi. Karlı satışlarının çeşitli nedenlerden devam edeceği öngörülüyor.
     Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    Şuan Tofaş 2 vardiya 250 bin adet üretim yapıyor,3 vardiya tam kapasite calisirsa 400-450 bin arası üretim yapıyor,
    Doblo 2021 yılında üretimi bitiyordu,pejo Fiat birleşmesinden dolayı üretimi 1 yıl uzatıldı,yeni modeller birleşmeden sonra birlikte karar verilecek diye düşünüyorum.
    Egea 2021 de yeni makyajlisi satışa sunulacak.

y.t.degildir.

M2003J15SC cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Cevaplarınız için çok teşekkur ederim. Çıkarımlarım; Hissenin fiyatının şu an makul olduğu ve ciddi olumlu etki edebilecek haber potansiyeli taşıdığı yönünde oldu. Elbette madalyonun diğer yüzünde haber gelmeden geçen her günün pozitif algının azalması demek olması var. Euro bazlı grafik çok dikkat çekici olduğu için uzun vadeyi düşünerek sormuştum. Ne yöne gideceği konusunda bir fikrim yok. Y.T.D.

Sayfa 269/398 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •