Anket Sonuçlarını Gör: USDTRY ve XU100 Year:2022 tahminleriniz

Oylayan
137. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • USDTRY 17 try yi KIRAR BORSA 90binde kalır?

20 14.60%
  • USDTRY 17try KIRAMAZ BORSA 80binlerde 3.dip yapar?

14 10.22%
  • USDTRY 25try olur BORSA da DOLAR grafikleri diplere iner?

26 18.98%
  • DOLAR 20try yi KIRAMAZ BORSAdöviz BAZLI dip olur?

11 8.03%
  • EN AKILLI YATIRIM gelecek 5-10 YIL için ALTINDIR?

57 41.61%
  • NE altını benim gönlüm ZENgin

21 15.33%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 12/77 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon
Arama sonucu : 609 madde; 89 - 96 arası.

Konu: USDTRY 2025 YILI hedefi ve Xu100 year:2025 hedefi? krize nakit ve ALTIN mı şart?

1. HALKB 7 tl ReTurn pointti döndü..açıkçılar a duyrulur..1 saat kaldı kapanışa yarın son işlem günü zaten..yarında Shortlanır.

sayın ERSOYDELTA;

Yazılarınızı yakından takip ederek ilgi ile okuyorum. Teşekkürler. Sayenizde detayları görme fırsatı yakalıyoruz. Kafamızda oluşan soru işaretlerinin cevapları için bize ışık tutuyorsunuz.

Bilgilerinize ve yazılarınızdaki samimiyete güvenerek bir sorum var:

El birliği sistemi ile ev, otomobil organizasyonu yürüten firmalardan birisinin (hangisi olduğunu söylemediler) BDDK denetimine girmek için belirli bir miktarda sermayeyi yatırdığını ve gerekli evrakları hazırlama sürecinde olduğunu duyum aldım. Eğer böyle bir şey doğru ise sizce bu durum olumlu mudur yoksa altında bir çapanoğlu mu aramak gerekir?
    Yazılarım, söz uçar yazı kalır babında olup kesinlikle herhangi bir yatırım tavsiyesi içermez.

3.  Alıntı Originally Posted by tüccarosman Yazıyı Oku
    sayın ERSOYDELTA;

Yazılarınızı yakından takip ederek ilgi ile okuyorum. Teşekkürler. Sayenizde detayları görme fırsatı yakalıyoruz. Kafamızda oluşan soru işaretlerinin cevapları için bize ışık tutuyorsunuz.

Bilgilerinize ve yazılarınızdaki samimiyete güvenerek bir sorum var:

El birliği sistemi ile ev, otomobil organizasyonu yürüten firmalardan birisinin (hangisi olduğunu söylemediler) BDDK denetimine girmek için belirli bir miktarda sermayeyi yatırdığını ve gerekli evrakları hazırlama sürecinde olduğunu duyum aldım. Eğer böyle bir şey doğru ise sizce bu durum olumlu mudur yoksa altında bir çapanoğlu mu aramak gerekir?
    bunlar kooperatifsel usul ile çalışmaktadır..BDDK için yüklü sermaye gerekir..banka olurlarsa iyi olacağını sanmam..daha kötü olur..

########################################
    ÖNCE ne YAZDIM:
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post2978375

hALKB ZORLADI KIRDI 7 Yİ ÜSTÜ 7,40A KADAR SHORTÇULAR ÇOK UÇMADAN DEVAM EDEBİLİR.

deutche BANK IN HALİNİ araştırdınız MI? BİZDEKİ HANGİ bANKAYI BATIRIR DEUTCHE batarsa??

ANLADINIZ MI BİZDEKİ BANKALAR DAHİL aVRUPADAKİ BANKALAR NEDEN UCUZ...

AVRUPAYA YATIRIM ŞUAN DÜŞÜK euro VE DOLAR KURUNDAN dolayı DAHA CAZİP...

ONLARDA fk PD DD DAHA UCUZ VE GETİRİRLER euro FAİZE KARŞIDA PARANIZ pul OLMUYOR..

ANCAK ASIL RİSK ŞU..DÜNYAYNIN YÖNETENLERİNİN aVRUPADAKİ BANKA HİSSELERİNİ sATMAK İSTEDİKLERİ belLİ
    VE ONLARI batıracaklarıda BELLİ çünkü senden benden çok korkuyorlar sistemin çökmesinden endişelilier..
    PArasal sistem 2021 de çökecek savaş ile birlikte bunu ben söylemiyorum ..
    kanıtlaımr:
    grafiklere UYUMLU..alım satım dengesi kötü..elimize vermişler..
    altın fiyatlarının grafiğine uyumlu..ve Gİzli sitelerdeki videolarda da anlatılıyor..

################################################## ###########
    kısacası SP500 AYI piyasasına girdi ve 2021e kadar çakılmalar sürecek..short çulara duyurulur..korkmayın..
    bakın dünyanın en risk alabilen insanları hep en çok kazanmıştır..

################################################## ###########
    USDTRTY ve EURTRY long gelecek 3 yılda sizi milyoner yapar..yeterki ani dalgalı hareket ile 4,90 hatta hedef 4,70 olsun olmaz ama olsun batmamaya çalışın..
    ben sanmıyorum linkte anlattım. link yukarda..

################################################## ##########
    ayrıca güzel bir tespit olmuş bi arkadaş attı bu kadar Derin bir krizde olduğumuzu şimdi tekrar anladım ilk iş yarın bir kaç tane daha SHORT açacam..
    https://twitter.com/aihsan_goker/sta...10699769380864

HEP anlatıyorum:millet konutunu Arsasını elinde ne varsa SATIP dövize geçiyor...

bunlar Televizyonda HABER olamaz ama ...
    bakın örnekleri izlemek için
    bir EMLAKÇIYA gidin..2 kilo ÇAY götürün kardeşim deyin konutum var şurada deyin PARAYA sıkıştım deyin SATMAM gerekli..
    Bana 3 güne satacak müşteri bulurmusun KAÇA gider deyin..
    bilin ki EMLAKÇI bile sizin 450bin 500bin lik evinize 200bin TL dahi teklif ETMİYOR artık...

bulursa anlık müşteri belki..teklif eder..

bu yüzden 0şuan TÜYO gitmiş yandaş gibi..yukarda linkte anlattım diğer başlığın linki:
    dövize koşup devlet tahvili almak 1000 kat daha mnatıklı doların bugün GERÇEK değeri
    17 lira..

VENEZUELA gibi bizde 1 dolar 1000 lira olsa acaba Benzin de 0,07 try olur mu?

$$################################################ #####

vay twitterda güzel şeylere denk geliyorum demekki
    https://twitter.com/SedefKabas/statu...73613472817153

neymiş son 3 ay seçimden önce veya sonra çöküş startı başlasın artık o kadar SHORT açtık..

https://twitter.com/MutercimlerErol/...35573732794368

4. Sayın Ersoy delta sen hangi gezegenden yazıyorsun söyler misin bana 500.000 tl evi 200.000 tl satiyor ve alıcı yok

SM-T817 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Murat k Yazıyı Oku
    Sayın Ersoy delta sen hangi gezegenden yazıyorsun söyler misin bana 500.000 tl evi 200.000 tl satiyor ve alıcı yok

SM-T817 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şu anda öyle olamaz.mümkün değil

6.  Alıntı Originally Posted by harbi Yazıyı Oku
    Şu anda öyle olamaz.mümkün değil
    Dolar bazında evler yarıya düştü ama

Ersoy, ilkoul hocan ile aranda nasıl bir ilişki oldu da Türkçen bu kadar geride kaldı. Ayrıca, vermiş olduğun tweet adresleri gerçek değil.
    Sanırım seni 155 ya da Cimer'e şikayet edeceğim..

Sayfa 12/77 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •