Anket Sonuçlarını Gör: USDTRY ve XU100 Year:2022 tahminleriniz

Oylayan
137. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • USDTRY 17 try yi KIRAR BORSA 90binde kalır?

20 14.60%
  • USDTRY 17try KIRAMAZ BORSA 80binlerde 3.dip yapar?

14 10.22%
  • USDTRY 25try olur BORSA da DOLAR grafikleri diplere iner?

26 18.98%
  • DOLAR 20try yi KIRAMAZ BORSAdöviz BAZLI dip olur?

11 8.03%
  • EN AKILLI YATIRIM gelecek 5-10 YIL için ALTINDIR?

57 41.61%
  • NE altını benim gönlüm ZENgin

21 15.33%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 52/77 İlkİlk ... 242505152535462 ... SonSon
Arama sonucu : 609 madde; 409 - 416 arası.

Konu: USDTRY 2025 YILI hedefi ve Xu100 year:2025 hedefi? krize nakit ve ALTIN mı şart?

1.  Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku
    Çok çok önemli

Kıbrıs ve S400 ile ilgili yapılan onca açıklamaya rağmen borsanın şu anda %0.05 artıda olması herkese bir sinyal vermeli.

"Yerli yatırımcıyı endişeye sevk eden bu haber akışı alım fırsatı olarak kullanılıyor , bu fiyatlar gelecekte keşke alsaydım denilen fiyatlar olacak"

Bu sinyal doğru anlaşılmalı
    tebrik ederim parasever uzun zamandır yazılarınızı takip ederim bazen sizi bulabilmek için sayfa sayfa gezerim daha önce temel analizini yaptığın 2 hisseyi takip ediyorum bir tanesini hala taşıyorum çok iyi yerlere geleceğini umuyorum diğerini ise başka bir hissede yanlış yatırım yaptığımdan alamadım ama en kısa zamanda onu da alacağım burada isimlerini versem doğru olmaz.
    bence piyasaların gidişi dün 15/08/2019 ajanslara düşen şu haberde gizli doğru yorumlayanlar 2 yıl içinde borsadan malı götürür. Neydi o haber derseniz israil her olayda ve yanlış hareketinde hem BM de hem ortadoğuda kendisini koruyan ve kollayan ABD ye rağmen hayfa limanını 25 yıılığına abd nin çin'e uyguladığı yaptırımlara rağmen çin'e ihale edildiğini açıkladı abd nin israilin dikkatini çekmesine rağmen israil tarafı ihalenin tamamlandığını inşaatın başladığını artık geri dönüşün mümkün olmadığını açıkladı blomberg tv de ise 1 saat sonra spiker genç yahudi işadamlarının son bir yılda çinli kızlarla evliliklerinin arttığını söylüyordu. görelim bakalım ne olacak benim anladığım fareler gemiyi terketmeye başladı sanırım. mevlam görelim neyler neylerse hayr eyler.
    not; pentagon kaynıyor...

2.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Ersoy bisey olmaz merak etme. Zaten yatirim yapilabilir degildi. Eksi acar sonra toparlar.

Kendi kendini gaza getiriyorsun. Bu kadar kafayi takma herseye. Tatile cik.

Birde ne muhendisi idin. Neyi biraktin. Simdi isin ne. Merakimdan sordum.

Ne dedik.

Kim takar derecelendirme kurulusunu. Takan oldumu sabah satan gaza gelen bir kac ky.

2008 deki AAA reytingli Lehman batisi sonrasi dunyada Takan Yok. Fikir vermesi icin bakan varsa bakiyordur. Yoksa herkes biliyor bunlarin siyasi oldugunu. O bakimdan gozunuzde buyutmeyin bu kurumlari.

Onceden soyledigim gibi derecelendirme kuruluslari siyasi not veriyor ve faso fiso isler pesindeler. Yunan nasil yatirim yapilabilir oluyor. Evvela onu aciklasinlar.

3. Ersoy hoca attığın grafikler çarşamba pazarı gibi.allah aşkına bide sen bak ....yalakalar kenarda bekleyin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,340
    Ersoy kaldı 4 günün.68bin olabilir diyordun endekse.hatirlatirim.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

5. Salla babam salla

yatırım tavsiyesi kesinlikle değildir.ytd

6.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Ersoy kaldı 4 günün.68bin olabilir diyordun endekse.hatirlatirim.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ersoy kafayi kuma gomdu.

;)

7. Endexs artık 68 olana kadar ersoy yazmaz iyi oldu hedef fiyat vermesi en azından bir süre artık atamaz

SM-T817 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
    Uzun zamandır takip ediyorum.
    Ersoy fena sallıyor,kasıtlı yapıyor,yatırımcıda panik oluşturmaya çalışıyor.Sosyal medyada heryerde paylaşın demesinin anlamı nedir?
    Israrla Paranızı bankalardan çekin diyor,çekinki sistem çöksün.Amacına ulaşsın.
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

Sayfa 52/77 İlkİlk ... 242505152535462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •