Anket Sonuçlarını Gör: USDTRY ve XU100 Year:2022 tahminleriniz

Oylayan
137. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • USDTRY 17 try yi KIRAR BORSA 90binde kalır?

20 14.60%
  • USDTRY 17try KIRAMAZ BORSA 80binlerde 3.dip yapar?

14 10.22%
  • USDTRY 25try olur BORSA da DOLAR grafikleri diplere iner?

26 18.98%
  • DOLAR 20try yi KIRAMAZ BORSAdöviz BAZLI dip olur?

11 8.03%
  • EN AKILLI YATIRIM gelecek 5-10 YIL için ALTINDIR?

57 41.61%
  • NE altını benim gönlüm ZENgin

21 15.33%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 60/77 İlkİlk ... 1050585960616270 ... SonSon
Arama sonucu : 609 madde; 473 - 480 arası.

Konu: USDTRY 2025 YILI hedefi ve Xu100 year:2025 hedefi? krize nakit ve ALTIN mı şart?

1. Ersoydelta kardeşim DOKTA ve BAĞFS hisselerini hangi tarihlerde tavsiye etmiştiniz rica etsem paylaşırmısınız.

2.  Alıntı Originally Posted by emyarba Yazıyı Oku
    Ersoydelta kardeşim DOKTA ve BAĞFS hisselerini hangi tarihlerde tavsiye etmiştiniz rica etsem paylaşırmısınız.
    Dokta ve altında kapak yaptı adam helal

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    ersoy delta , delta ya mi kaçtı ,yoksa ersoy youtube deki malum şahıs mi ...
    hangi youtober miş o ?

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gelecek gece alınan yol gibidir. Yol aldıkça aydınlanır. (T2)
    Buradaki paylaşımlarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kendime faydam yok.

4. Arkadaşlar dolar artık 5.50 nin altını görmez diyorum işler iyice çığırından çıktı.

5. Ersoy en son istanbul havalimanında gördüm, cinlilerin çıkarttığı 32 k tv test etmeye gidiyordu,bakmışlar ersoy giderken aldığı 30 milyon değerindeki fiziki altında yanında götürmüş

Not Bu Ersoy delisine inanmayın aklımızla dalga geçiyor

SM-T817 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Ersoydelta nerdesin?????

7. Ersoydelta forumu terk etti anlaşılan. Olmadı be!! o kadar oku yaz emek harca sonrada ortadan kaybol..Yakışmadı..

8. Erso hocayı uzun süredir takip ediyorum...söyledikleri geç oluyor bazen...mesela $ 1.8 lerdeyken 3.5 olacak dedi...6 ay 1 sene falan bekledim...en fazla 1.92 falan oldu...bende yükselmiyecek diye hepsini sattım aradan 6-7 geçti...$ yükseldi...bir süre hisse söyledi uzun süre hisseler ne yapar diye takip ettim...hepsi hareketlendi...ama yaklaşık 1 sene sonra hareketlendi bazıları...yani ersoy hocanın derdi olacakları erken söylemesi bence...ben ona inanıyorum...inşallah geri gelir ve yorumlar yapar...ama tarzı bu görür yazar ve çekilir uzun süre yazmaz...ama hisse söylediğinde hiçbir zaman param yoktu değerlendiremedim onun paylaşımlarını...saygılar Ersoy Abi...arkadaşlar kusura bakmayın paylaşımımla kimseyi rahatsız etmek istemedim...

Sayfa 60/77 İlkİlk ... 1050585960616270 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •