Anket Sonuçlarını Gör: USDTRY ve XU100 Year:2022 tahminleriniz

Oylayan
137. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • USDTRY 17 try yi KIRAR BORSA 90binde kalır?

20 14.60%
  • USDTRY 17try KIRAMAZ BORSA 80binlerde 3.dip yapar?

14 10.22%
  • USDTRY 25try olur BORSA da DOLAR grafikleri diplere iner?

26 18.98%
  • DOLAR 20try yi KIRAMAZ BORSAdöviz BAZLI dip olur?

11 8.03%
  • EN AKILLI YATIRIM gelecek 5-10 YIL için ALTINDIR?

57 41.61%
  • NE altını benim gönlüm ZENgin

21 15.33%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 68/77 İlkİlk ... 18586667686970 ... SonSon
Arama sonucu : 609 madde; 537 - 544 arası.

Konu: USDTRY 2025 YILI hedefi ve Xu100 year:2025 hedefi? krize nakit ve ALTIN mı şart?

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Iyi guzel de, adam oldukten sonra hakkini nasil helal ediyormus sana? O kismini anlamadim. Asagidaki yazi sana ait.
    Yani bu helalleşmeyi sen bu dünyaya ait bir olgu sanıyorsun öyle mi.666 yı rulet masasındaki sayıların toplamı sanan biri olarak dini bigilerinin zayıf olması doğal tabi.

Simdi anladim adamin yazilarinin arasina niye ayetler soktugu, muska yaptigini. Hitap ettigi kitle belli imis!

"Rulet masasindaki sayilarin toplami" sanmiyorum. Rulet masasindaki sayilarin toplami.
    Ama senin ima ettigini teyid etmek icin oteki taraftan donen olmadi.

Nicki 666 olup bundan rahatsız olmayan biri ile bu konuları tartışmam.Kapatalım artık konuyu ,devamı anlamsız ve tatsız olur.

Iyice saygisizliga basladin. Isine bak kardesim, burasi ekonomi forumu, Kuran Kursu degil. herkesin inanci kendine.

Iyice saygisizliga basladin. Isine bak kardesim, burasi ekonomi forumu, Kuran Kursu degil. herkesin inanci kendine.
    Globallerin verdiği 500 ekranından yukarda bizi izliyordur muhahaha diye ölmüş adamın peşinden yaz,geberip gitti de bunlar ayıptır denince de kuran kursu şu bu.Sen din işlerinden önce temel adabı öğren.Kardeş falan değiliz,bana istinaden yazma ,kimsenin inancı ile de dalga geçme.Binlerce nick arasından 666 seçmişsin.Ben yazarken herkese saygımdan nickinin başına sn eklerim.Sana sn 666 mı denecek yani.Bana istinaden yazmayın gereken cevabı veririm.Ben ersoy değilim çok şükür gerekene gereken cevabı verecek aklım da var ,vaktim de , sağlığım da.

Yazisi varsa yonetime verin. Gerek yok aslinda, geberip gitmistir, 100 yasinda birseydi zaten.
    Bu mu ekonomi forumuna yazılan yorum.

7. Ersoy un raporlu olduğundan hiç şüphem yoktu öldüyse iyi oldu en azından gözü açık gitmedi bizden 10 yıl önce ki teknolojiyi kulanarak gitti

SM-T817 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Ordan bizi izliyordur

SM-T817 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 68/77 İlkİlk ... 18586667686970 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •