Anket Sonuçlarını Gör: USDTRY ve XU100 Year:2022 tahminleriniz

Oylayan
137. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • USDTRY 17 try yi KIRAR BORSA 90binde kalır?

20 14.60%
  • USDTRY 17try KIRAMAZ BORSA 80binlerde 3.dip yapar?

14 10.22%
  • USDTRY 25try olur BORSA da DOLAR grafikleri diplere iner?

26 18.98%
  • DOLAR 20try yi KIRAMAZ BORSAdöviz BAZLI dip olur?

11 8.03%
  • EN AKILLI YATIRIM gelecek 5-10 YIL için ALTINDIR?

57 41.61%
  • NE altını benim gönlüm ZENgin

21 15.33%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 76/77 İlkİlk ... 266674757677 SonSon
Arama sonucu : 609 madde; 601 - 608 arası.

Konu: USDTRY 2025 YILI hedefi ve Xu100 year:2025 hedefi? krize nakit ve ALTIN mı şart?

1. Ersoy efsane bir adam. Dedikleri tık tık çıktı altın al dedi altın oldu 450 tl . Al dediğinde altın 150 tlydi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir!!

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    HATIRLAYALIM: YIL 2001 KOSKOCA imkb30 hissesi MEDYA holding..yani bugün bir HALKBın bir GARANTİNİN batması gibi.. BATMADI MI?????.
    Bununla ilgili dehşet bir anım var. Bana borsayı aşılayan bir arkadaşım vardı. Dehşet para kazandık 99 yükselişinden. Nakite döndük, gırgırına günlük alım satım yapıyoruz. Sabah seans açılır açılmaz SABAH aldık. Çok iyi hatırlıyorum, seansın kapanışına 5 dakika var. Karşı masamda oturuyor, ben sattım dedim, oda sattı. Kapanışa 1 dakika ya var, ya yok dönmüş tüm parası ile MEDYA HOLDİNG almış. Ben MEDYA aldım dedi seans kapandıktan sonra. Hayırlı olsun dedim. 30 dakika sonra haber geldi. MEDYA HOLDİNG tahtası süresiz kapatıldı diye. Çocuk ağlamamak için kendini zor tuttu.

3. Bu adam 2025 de çıkacak ve diyecek ki...

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Herhangi bir haber var mi? Yazik adama ya. Kimse ne oldugunu bilmiyor.

Kaçmış ersoydeltanin hedefi

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Eski yazılarını tekrar okudum dolar altın ve hisse senetleri hakkında mükemmel öngörüleri varmış. Sadece dünya savaşı yerine virüs savaşı çıktı 2 milyon kişi öldü.

Adamın kıymeti bilinmedi.Baya baya dalga geçenler oluyordu.Yaşı vardı,muhtemelen vefat etti.Keşke gene yazabilseydi de bu kadar karışık bir dünyada neler düşünüyor öğrenebilseydik.

8. Özelden yazan oldumu acaba , ben az önce yazdım umarım mesajları okuyup dönüş yapar. Adamım kıymetini bilemedik gerçekten

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 76/77 İlkİlk ... 266674757677 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •