Special Days Image

Anket Sonuçlarını Gör: USDTRY ve XU100 Year:2022 tahminleriniz

Oylayan
137. Bu anket için oy kullanamazsınız
Multiple Choice Poll.
Sayfa 13/77 İlkİlk ... 311121314152363 ... SonSon
Arama sonucu : 609 madde; 97 - 104 arası.

Konu: USDTRY 2025 YILI hedefi ve Xu100 year:2025 hedefi? krize nakit ve ALTIN mı şart?

1. Büyük lojistik şirketi konkordato talep etti

Büyük lojistik şirketi konkordato talep etti
    Uluslararası yük taşımacılığı yapan Taha Kargo Dış Tic. AŞ için de konkordato talep edildi. Firma, 2017 yılında TİM verilerine göre Türkiye ihracatında Lojistik Sektöründe 14.sırada bulunuyordu..

2.  Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    Ersoy, ilkoul hocan ile aranda nasıl bir ilişki oldu da Türkçen bu kadar geride kaldı. Ayrıca, vermiş olduğun tweet adresleri gerçek değil.
    Sanırım seni 155 ya da Cimer'e şikayet edeceğim..
    Takip etmek zorunda değilsin?

Hastamısın git kendine uğraş bul

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    Ersoy, ilkoul hocan ile aranda nasıl bir ilişki oldu da Türkçen bu kadar geride kaldı. Ayrıca, vermiş olduğun tweet adresleri gerçek değil.
    Cimer bi yerine madalya takar hiç durma.

4.  Alıntı Originally Posted by Murat k Yazıyı Oku
    Sayın Ersoy delta sen hangi gezegenden yazıyorsun söyler misin bana 500.000 tl evi 200.000 tl satiyor ve alıcı yok

SM-T817 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dostum sen hangi evrende yaşıyorsun Emlakçılarda Satışta Sıraya giriyorlar fiyat düşürüyorlar ALICI yok..
    ne oldu ki gerçekler acıdır.

5.  Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    dostum HIZLI olarak söylediklerimi KLavyeye alacak kişi bulmak ZOr.
    öğrencilerimden seçiyorum genelde.
    Türkçe bozuk evet haklısın..sende 1985 ile 2004 e kadar Uluslararası ticaret yap seninde bozulur..

tweet adresleri ne gelince ne Haltlar bilmiyorum ancak bir nokta da biryerlerde karşıma çıktı ki paylaştım..

madalyayı takarlar merak etme.

tehdit ettiğin için

6.  Alıntı Originally Posted by SA.SAB.ST.PL. Yazıyı Oku
    Takip etmek zorunda değilsin?

Hastamısın git kendine uğraş bul

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Katılıyorum Terste kalmak acıdır..ilk 3 ay birileri bizlere Bahar havası verecek gibi bakalım..
    artık ne olacaksa yine seçim sonrası mayıs gibi beklerlerse dediğim tarih olan agustos sonu ekim başı gibi Ralli başlar birlerine çoktan tüyo gitti..en son öğrenen yine Garibim VATANDAŞ olacak..

7. Günün Konusu:

"

"TOSUNU TAKDİR EDİYORUM":ve " EN YÜKSEK FAİZİ VEREN BERBER":
    https://www.youtube.com/watch?v=BgD3feEAsOo

Tosuna 1 milyar dolar kaptıran TÜRK insanı YILLARDIR BORSANIN
    YALANLARINA NE KADAR KAPTIR DI??
    tosunun işi PONZİ yöntemi de BORSANIN yöntemi ne? aynısı tabii ki..

Hayali ihracat..vs.. hepsi bu video da:..
    bakın bu sayfayı açtığımdan bu yana hep paylaşıyorum:
    "3 ay GÜLECEKSİNİZ OCak-şubat-mart..ama neden?? tabii ki Psikolojik etkiyaratmak için
    ancak unutmayın:BU "elinde mal olanlar için KADEMELİ satım FIRSATIDIR."
    TEKNİK kitaplarını 1930lardan bugüne Yazılmış hepsini OKUDUM..
    ve BORsa bakın bunu kitaplara göre söylüyorum..benim gibi çevremdeki insanlar
    hep benim dediklerimi uyguladı son 4 yıldır hepsi köşe Hepsine tek söylediğim
    SABIR SABIR SABIR..BORSA kesinlikle DOLAR BAZLI double DOWN yani çift dip yapmadan
    YUKARIya gitmez..DOLAR bazında %15 yukarı bekliyorum..halen tekrar ediyorum ancak..
    Çok riskli olduğundan ben her %1 yükselişte..AÇIĞA basıp beklemeye geçerim..
    yani Nisan ayı sonunda..Agustos sonuna kadar ser t düşmezsek dahi KIRILMAya
    yaklaşıyourz.
    https://www.youtube.com/watch?v=2yESOfxu8Yg
    "bu video da İstanbulda ki konutlara neden 300bin DOLAR verilmeyeceğinin detayları"
    G.kore demiştim HaTIRLAYANLAR??
    neden g.kore dedim gidin oradan konut alın dedim?çünkü SAVAŞ nükleer kriz ayağına
    fiyatlar düşmüştü..orada konut aynı bizim gibi çok farkımız yok..
    3+1 i 150bin DOLARa alıyorsunuz..2000dolar kira GETİRİYORDU..şimdi bilmiyorum..
    ve ŞEHİR PIRIL PIRIL..otomobil bizim 1/3ümüz kadar..dükkan kiraları:
    5000-15000dolar..

neyse ben ne anlatsam boş AYETİ kerime boşuna paylaşmıyorum:
    "aklı olmayan anlatamazsın demiş" kur'an ı kerim..
    resimlerimde mevcut..

bakın farklı bir video:
    https://www.youtube.com/watch?v=tEjY00iZmd8
    ne anlatmış gerçekleri ancak 10 gün diye SÜRE vermesi benim analiz ve Grafiklerime
    uymuyor..olabilir mi tabii ki DOLAR zaten bugün 17 try nominal FİYATa sahip..
    şuan 5,40 try ise bunun TEK sebebi COMEX te USDTRY paritesini BASKILAYAN
    Dünyayı yöneten GÜÇ...yani TERAZİ düşünün HEr bir TARAFINA sadece " dolar" koyarak
    usdtry yi yönetebiliyorsunuz..işte bu yüzden Sİstem çökmek zorunda..insanlar bunu anlarsa
    ZATEN 3.dünya savaşı çıkması çok yakın..

######
    bu adamı da bir anlayabilsem:
    https://www.youtube.com/watch?v=jY4y332_4EU
    ######

31 mart ayaklanması:
    https://www.youtube.com/watch?v=v-MTRjVotiw

çok ilginç bir video gerçek bu aÇIDAN düşünmemiştim:
    faizler %10 düştü..haklı baskılanıyor..
    önceki MESAJIMDA anlattığım gibi bana bunu açıklayın
    "kayseri konya trabzon illerinde ve belli bir yakınlığı olan illerin
    DÖVİZ vadeli hesapları NEDEN Rekor kırıyormuş BU illerdeki YAKIN kesime TÜyoyu kim verdi.
    ?
    .Bu arada kişisel Görüşüm" DEVLET zoru ile Faizler düşürülür HAKLIDIr Reis.."
    zaten bunu tavsiye etmiştim..ancak genel faizi düşürmesi GEREKLİ..Düşününki
    FAİZ demek sizlerin Evlatlarının RIZIKLARININ ÇALINMASI DEMEK...

https://www.youtube.com/watch?v=930qSJBMGbU

YÜKSEK DOLAR kuru iyi birşeydir..ben şahsen Çiller e çok laf söylemiş bir insanım..
    neden faizi %130 yaptı diye..ancak sonrasında DOları 10bin liradan 36bin liraya çıkartmıştı.
    şimdi anlıyorum ki Faizden önce KURU Ralli yaptırsaydı ülkeye hiç ZARARI olmazdı..

HEP söylüyorum..FAİZ olmasın...DOLAR 25 try olsun olabilecek mi sizce??
    yoksa TÜRKİYEye DOLAR mı akacak?

sizce hangisi?

###################

AYRICA 1980ler Türkiye ekonomisini Anlarsanız
    https://www.youtube.com/watch?v=C89Tm63jSqs
    burada ikincisi var.ilkiniz siz bulun..
    bugünleri anlarsınız..

YIl 2017 ocak ayı..bedava kredi neden bütün iş adamlarına 0,99 faiz ile verildi..
    bu faiz ile kredi alanlar aylık 1,25 ile bankalara milyonlar YATIRDI
    bu tüyoyu kim verdi?

Aynı tüyoyu aynı iş adamlarına şuan DOLAR diye Bağığran kimler dolar ALDIRIYOR??

kimler DOLAR ile devlet tahvili Başlattı?

bunun anlamı şu "YANIMIZDA mısınız?" evettt.."O halde çok kazanacaksaınız yeterki
    gelin Paranızı bize borç verin"üstelik dOLAR olarak..

BORSA gelecek 3 yıl KONUT gelecek 5 YIL dolar ve Faiz KArşısında
    KAT ve KAT eksilere inecek..

2020 OCAK*MAYIS dönemi DOLARI 17 liralarda görmek benim için Hİç hayal DEĞİL..

kimileri bana ne demişti.."ERSOYDELTA bak 2018 içinde dolar 10tl olacak diyorlar sen 5,25 diyorsun"
    ne oldu sonra HAZİRAN da bir GÜNCELLEME yayınladım..DEDİM ki dolar 5lira bandından dönünce söyledim üstelik
    EKRAN görüntüsü mevcut..
    5,25 in ÜSTÜ BOŞ demedim mi?

aynı konu şimdi Önümüzdeki 8,40-9,10 bandında da mevcut..
    9,10-20 ler kırılırsa..

10,56-11,25 try YE kadar BOŞ...

11,25 in üzeri ise 14 Liralara KADAR BOŞŞ..

unutmayın " AŞIRI alım aşırı satım noktaları inanılmaz DÜŞÜK ve yüksek FİYATLAR doğurur"

bunun TEK nedeni sistem i KANDIRMAYA çalışanlara BİR DERS vermek istemesidir..

ÖRNEK olarak OZGYO yu defalarca VERDİM Mİ? grafiklerle Anlattım mı?

aynı olay şuan bir KAÇ GYO da yapılıyor...birileri GELECEKLERİ olmadığını bildikleri SATIYOR...
    BAŞKALARI ise AÇIĞA GYO basıyor..AÇIKÇILARI NÖTR lemesi için YA birileri ENAYİLİK yapıp mal almalı
    ya açıkçılar kendi sattıklarını GERİ almalı Yani "TEMERRUT ALIMI tahtası"

KISACASI Halen borsayı birileri SATIN aldığında YÜkselecek zanneden bir KOLAYDAN
    zengin olma meraklısı yatırımcımız var..

bakın ne demişler
    "BEDAVA PEYNİR FARE KAPANINDA OLUR"

bu yüzden HİÇ televizyon izlemeyin..çünkü o yaşlı başlı adamların sizlere
    2017 başlarında televizyonda ne dediklerini ilzetip
    sonrasında şimdi yani 2018 KASIM aralık ne dediklerini İZLETSEM
    NASIL bir HAFIZANIZ
    nasıl bir kandırma şekilleri veya ne biliyim Kahrolurdunuz NASIL kandırıldınız diye..

çünkü ERSOYDELTA size evet borsada zirve buralar dediği zaman.birileri AÇIĞA sattı birileri
    MAL çıktı..ve borsa 120binlere KADAR çıkartıldı..bunun amacı sizlere SATTIĞINIZI aldırmak
    yani tükürdüğünüzü YALATMAKTI.
    YALADINIZ MI?

ben ise ufak ufak zararları telafi edip daha fazla SHORT çekerek KARLILIK konusunda STABİL gittim.
    unutmayın
    "kimse dipleri yakalayamaz kimse zirveleri TUTTURAMAZ ama kimse de ENAYİ değildir yani:
    önce bir DAX a önce bir DEUTCHE bank ın DURUMUNA bakmadan veya SP500 ün grafiğine 20 YILLIK bakmadan
    BORSAYA girmez"

giriyorsanız SONUÇLARINA katlanırsnız..çünkü TELEVİZYON sizlere KARDEŞİM battık bittik demeden BORSAYA girilmez..
    ne zmaanki "televizyon bizlere battık bittik krizdeyiz diyorsa Korkmadan borsaya ben şahsen gözü kapalı giererim"

Bu resmen Kumarhanede 1/3 şans yerine gidip rulette 1/40 şans yani olasılıkla
    kumar oynamaya benziyor.
    kaybedeceğiniz belliyken..Birilerine BAKIN dolar tehvili yaptık gelin yatırın denliyorsa
    o şehirler komple dolar tahvili alıyorsa..
    ERSOYDELTA mı haklıdır yoksa TV'lerdeki ekonomist geçinnen Şak-la*ban-lar mı?

unutmayın DEFALARCA anlattım grafiklerle gösterdim:"F/K ile yatırım HAYAL"
    "PD/dd ile yatırım ise intihardır"
    bunlar sizleri kandırma yöntemleridir.
    adamlarda faiz daha yeni %2 yi geçti bizde %25 ve daha da artacak..
    bu ortamda düşük faizin olduğu ÜLKEDE PD/DD=3 te olsa F/K=15 te olsa yatırım YAPILIR..
    çünkü bizler gibi BORSAYI POnzi yöntemi ile milleti Söğüşlemek için kullanmıyorlar..
    ve yaptığım ispatlarda da anlattım ..onlar bizden BU değerlerde dahi DAHA UCUZLAR.."

TEKRAR ediyorum 2019 ilk 3 ay ocak şubat belki mart..BAHAR havasını iyi KULLANIN..ve
    Gideceği NOKTAYA ateş etmeye bakın..zaten DURDUĞU noktaya ATeş ediyorsanız bilin ki
    OLUMSUZ havaya yakalanıp Yüksek kayıplar yaşayabilirsiniz.

Kur'an'dan ayet paylaşan birinin Allah korkusu olması yüzde yüz ihtimalle olasıdır. Ben Ersoy bey savunucusu değilim ama korkarım ki dediklerinin büyük bir kısmı neredeyse yüzde yüzü gerçekleşmiş birinin dediklerinin kalan kısmının çıkması yüzde doksan beş ihtimalle olasıdır.dediklerinde en ufak bir hata pürüz yok çekemeyen çok olması olasıdır.paylaşımlarının bir çoğu zaten genel kültürdür bizlerin bir kaç yanlışına ışık tutup kendimize ayna tutmuş birisidir.Vazgeçme Ersoydelta.milyar dolarlar senin benim cebimden çıkıyor çocuklarımın geleceği çalınıyor.özellikle 8 videoluk seriyi paylaşmış açıp 3 kez izledim daha önce böyle türkçe kaynak olduğunu bilmiyordum. ben konut tutmayı savunurdum sağolsun fikrimi üçyüzaltmış derece değiştirdi ve elimdeki konutları faizler henüz artmamışken iskonto yaparak elden çıkarttım.sağolasın yüreği büyük insan.2017 aralık ayında dediği gibi 3,75 lira dolar aldım.şimdi gidip aynı konutları dediği gibi düşük fiyatlara alabilirim.ama kesinlikle tekrar konuta yatırım düşünmüyorum.dediği gibi güney koreye biletimi aldım bir ay oradayım.kimse bu memleketin halkını enayi yerine koymasın.

Sayfa 13/77 İlkİlk ... 311121314152363 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •