Anket Sonuçlarını Gör: USDTRY ve XU100 Year:2022 tahminleriniz

Oylayan
137. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • USDTRY 17 try yi KIRAR BORSA 90binde kalır?

20 14.60%
  • USDTRY 17try KIRAMAZ BORSA 80binlerde 3.dip yapar?

14 10.22%
  • USDTRY 25try olur BORSA da DOLAR grafikleri diplere iner?

26 18.98%
  • DOLAR 20try yi KIRAMAZ BORSAdöviz BAZLI dip olur?

11 8.03%
  • EN AKILLI YATIRIM gelecek 5-10 YIL için ALTINDIR?

57 41.61%
  • NE altını benim gönlüm ZENgin

21 15.33%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 72/77 İlkİlk ... 22627071727374 ... SonSon
Arama sonucu : 609 madde; 569 - 576 arası.

Konu: USDTRY 2025 YILI hedefi ve Xu100 year:2025 hedefi? krize nakit ve ALTIN mı şart?

1. Altinin onsunun artacagini hepimiz az cok biliyorduk. Ersoyluk bir durum yok. Trump secilirse tekrar altinin boyunun olcusunu goruruz. Bu arada virus isi dallanip budaklanirsa esas tehlike odur.

Ersoy oldu kurtuldu. Biz kendi hesabimizi kendimiz yapalim.

Muahahaha. Ersoy oldu kurtulud, biz kendimizi kurtaralim.

Korona dokunmaz Ersoy'a, globaller gizli anlasma imzalatip asisini vermislerdir ta ne zaman.

Globaller vermemisse bile Ersoy evliya gibi adam. Muska falan yapiyor. Kendine yaglardan birsey yapmistir.

1300'lerde Avrupada 100 milyon kisi kara vebadan olurken, bazilari oluleri soymaya baslamis. Bunlarin nasil virusu kapip olmedikleri hep merak konusu olmus.

Daha sonra yakalandiklarinda onlarin attarcilar oldugu, Cin'den ot bitki yag falan getirdigi, ama vebadan dolayi issiz kaldiklari anlasilmis. Bu yuzden hirsizliga yonelmisler. Yaptiklari karisimi da Kral'a idamdan kurtulmalari karsiliginda vermisler.

Ben veriyorum size bu receteyi simdi. Ersoy yukardan okuyorsa not alsin, Koronayi halleder bu Globaller yanlis birsey vermisse.

%30 Karanfil Yagi
    %30 Limon Yagi
    %25 Tarcin Yagi
    %10 Okaliptus Yagi
    %5 Biberiye Yagi

Bunun adina da Thieves Oil, Yani Hirsizlarin Yagi denilyor literaturde.

Simdi Ersoy'u ozleyen yarim akillilardan biri bunu yapip icer Ersoy'un yanina gitmek icin, basima is acar. O yuzden disclaimer de koyuyorum: Sorumluluk kabul etmem, herkes kendi arastirsin, icilecek birsey degil, surulecek birsey. Ersoy'u takip edene de nereye suruleceigini soylememe gerek yoktur herhalde.
    Son düzenleme : 666; 30-01-2020 saat: 00:00. Sebep: Disclaimer

Altini bilmismis. Duyan da altin fezaya gitti sanacak. Herkese 1900'den yuklediler, 8 sene yatayda onu emdirdiler tasittirdilar millete. Hep ayni yerde kalacakti sanki, %10 artti diye millet amma hikaye yazdi.

Adam herseye birsey soyledi. Hangisi tutarsa. Zamana birakinca da hersey tutuyor zaten.

Buna niye biriniz laf etmedi acaba?

SIRALI analiz yapmıştım DÖVİZde..

10-11 try ve hatta 13-14 TRY için ise haklı çıkmama 6 ay gibi bir süre kaldı..

Saka yapmiyorum, biz kullaniyoruz yukardaki tarifeyi soyle bir aletle. 3-5 senedir hicbir virus 1 gunden fazla yasamadi evde. Virus kapan ertesi gun iyilesiyor. E korona da bir nevi influenza virusu.

https://www.amazon.com/Aromatherapy-...69&sr=8-1&th=1

Vay be. Bir tane kankasi bile kalmadi Ersoy'un. Su 8 tane sahte nikten biri bile yazmadi, hepsi kesildi ayni anda.

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Vay be. Bir tane kankasi bile kalmadi Ersoy'un. Su 8 tane sahte nikten biri bile yazmadi, hepsi kesildi ayni anda.
    Ustadim adam oldu diyorum sen geyik yapiyorsun.

Kendisini sessizce takip ederdim cok ucuk gikirleri vardi ama severdim.
    Allah rahmet eylesin, mekani cennet olsun...

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 72/77 İlkİlk ... 22627071727374 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •