Anket Sonuçlarını Gör: USDTRY ve XU100 Year:2022 tahminleriniz

Oylayan
137. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • USDTRY 17 try yi KIRAR BORSA 90binde kalır?

20 14.60%
  • USDTRY 17try KIRAMAZ BORSA 80binlerde 3.dip yapar?

14 10.22%
  • USDTRY 25try olur BORSA da DOLAR grafikleri diplere iner?

26 18.98%
  • DOLAR 20try yi KIRAMAZ BORSAdöviz BAZLI dip olur?

11 8.03%
  • EN AKILLI YATIRIM gelecek 5-10 YIL için ALTINDIR?

57 41.61%
  • NE altını benim gönlüm ZENgin

21 15.33%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 9/77 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon
Arama sonucu : 609 madde; 65 - 72 arası.

Konu: USDTRY 2025 YILI hedefi ve Xu100 year:2025 hedefi? krize nakit ve ALTIN mı şart?

1. defalarca neler anlatıyorum bunları vatandaşın anlaması önemli yoksa bizler burada yazmışsız hepsi boş yazdığımızla kalıyoruz.
    Zahmet edip baştan okuyunuz..içindeki linkler uzun uzun resimleri baştan inceleyin..
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...68#post2913168

bunun içindeki linklerde birlikte videolar resimler vs..derken hepsini Download etmeniz gerekli..ve sonra SOSYAL medya da paylaşınız

2. Hocam iyi günler sizi yakından takip ediyor ve yazılarınızı dikkatle okuyorum,size sormak istediğim birkaç soru var ve bu soeuların en iyi cevabının sizde olduğunu düsünüyorum.Ben ailemle yakin zamanda 6lardan dolar aldım ve terste kaldım,gramı 156 dan altın aldım cok iyi bir kara geçtim.Yakin zamanda altın haric neyim varsa satip uzak bir köyde ev ve arsa alıp organik tohumlarla kendi ürünlerimi yetistirerek hayatta kalmak istiyorum,bana ne önerirsiniz bu yapmayı düsündüğüm mantıklı mı, arsa almayın dediniz ama ben yatırım icin degil ekip bicmek icin almayi düsünüyorum genç bir yatırımcı olan bana ne önerirsiniz.
    Şimdiden teşekkürler

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by tufan659 Yazıyı Oku
    Hocam iyi günler sizi yakından takip ediyor ve yazılarınızı dikkatle okuyorum,size sormak istediğim birkaç soru var ve bu soeuların en iyi cevabının sizde olduğunu düsünüyorum.Ben ailemle yakin zamanda 6lardan dolar aldım ve terste kaldım,gramı 156 dan altın aldım cok iyi bir kara geçtim.Yakin zamanda altın haric neyim varsa satip uzak bir köyde ev ve arsa alıp organik tohumlarla kendi ürünlerimi yetistirerek hayatta kalmak istiyorum,bana ne önerirsiniz bu yapmayı düsündüğüm mantıklı mı, arsa almayın dediniz ama ben yatırım icin degil ekip bicmek icin almayi düsünüyorum genç bir yatırımcı olan bana ne önerirsiniz.
    Şimdiden teşekkürler

Öncelikle Genelde Sorular için pek vaktim olmuyor ancak bu soruyu vakit fazlalığı ve VIOP ta açtığım bütüm shortların kazandırması sebebiyle rhat kafayla cevaplıyorum:
    Merak etmeyin DOlarınızın bir kısmını Vadeli hesapta 2019 agustos sonu eylül vade bitimli bir kaç farklı hesap açarak değerlendirmek size zarar getirmezse bu şekilde yapmak mantıklı olacaktır..Dolar vadeli açarken minimum miktar ile örneğin 200 000 dolarınız varsa 100 tane 2000dolarlık hesap açarak vade bitimlerini ZinCiR ile bağlayın..yani her gün birisi veya 2 günde biri biterse Ani sert yükselişi yakalarsınız..unutmayın Hep söylüyorum yine söyleyeyim..11,25 try nin Aynı daha önce söylediklerim ve TUTTURDUKLARIM gibi Teknikte ÜZERİ BOŞ BOŞ BOŞ...yani kırarsa aynı 5,25 i kırması veya 3,55 i kırması gibi üzeri BOŞ..
    Yani terste değilsiniz aslında...ALTIN ise mutlaka mutlaka Fiziki olarak saklanması VE DEVLET ,banka vss...KAYITLI sistemde Olmamalı...çünkü Dünyayı yünetenler İle poker masasındasınız gelecek 20 yılda sistem YIKILMIŞ olacak...ve KArşılıksız basılan paralar ile ANCAK tuvalete gidecek ve silme işlemi yapacaksınız..
    "Bakın bir kaç mesaj önce ki 8 bölümlük Video dizisini yeni keşfettim tmm. adam gerizekalıya anlatcak şekilde basit anlatmış ama mutlaka izleyin"
    Ülkemizin DIş borcu trilyon doları aşmış durumda bu şekilde gitmez...KUKLALAR ile yönetilen bir ülke..Medya deseniz zaten birilerinin dedikleri ile beyin yıkamaya devam..doların bugün hesaplanmış Gerçek eder değeri 17 lira..ve buna 2018 yılı Faizi eklenmedi..yani eklenirse 21 try yi 2020 sonuna kadar görme ihtimali var..benim kişisel HESABIM 2022 sonuna kadar ve ben
    milyonlarca liralık LONG yapıyorsam..bu serveti teknik ile kazandıysam..boşa sallamam..

Gelelim Boş bir köy bulmanıza benim köyde Dahi Araziye Harcayacak 1 kuruşum yok..ama senin vaktin çok ise ve hobi ise yap gitsin ama unutmadı bizim köylümüz bile ŞARK kurnazı...bugün SURİYE de altından PETROL FIŞKIRAN...
    GÜneş enerjisi yapılabilecek Arazilerin Dönüm Fiyatı yani 1000 mtre karesi 25 try iken bizim uyanık köylü seni kazıklamasın dikkat et...
    Aklın varsa suriyeden dönüm dönüm YER almaya giden bizim uyanık iş adamları gibi ol..o parayı yok gözü ile bak...100dönüm alsan..ne olur?

tercüman resmi işlemler 5000-10000try harcarsın..bilmiş ol...ben aynı olayı bir kaç iş adamı arkadaşımza LİBYA da yaptırdım..şimdi KÖŞE hepsi..kimisi SATMIYOR..bakın ARAP baharı vs.. derken aynı yöneten gibi düşüneceksin..HALK korkarken ALACAKSIN..

ben demiyorum ki TR ye yatırım yapma..ancak unutma ki KÖYLER bedava arazi dolu..en kötü git bir BOŞ araziye ÇADIR kur..
    ek biç kimse seni çıkartamaz korkma...anayasayı bi oku..imkanın yoksa barınmanı kim sağlar bir oku..

bnkalar ı özellikle GYO sektörünü büyük bir kriz bekliyor..bunu unutmayın...hatırlayın..2001 yazı 2002 yazı istanbulun göbeğinde ki 2+1 ler sadece 10000usd ile 13000dolar arasıydı...ne oldu da bu evler Bir MIAMI kadar oldu? yani 300 bin USD_?

bakın önceki mesajdaki VIDEOları izlediysseniz ilgili video sitesinde mutlaka izleyin:

" NASIL kandırılıyoruz? "

bunu izleyince

"DOLANDIRICILIK ve ponzi yöntemi "

unutmayın BORSA da sizi aynı yöntem ile SOYAR

yani " Riski paylaş "
    kısacası sen aldın mı mehmete ahmete de aldır..ki psikolojini rahatlat..

veya "bak mehmet 2 milyon lot almış çok ucuzmuş vay bende alayım sonra %500 zarar "

ancak krizin geçmesini beklemeden Hayrimenkul yani hayırsız gayrimenkul ALIRSIN bunu unutma..

4. kriz geçmesi 2-3 yıl sonra bunu hiç unutmayın.

halkb forumda ne yazdım
    :
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post2966209

""
    HLGYO da ne yazdım.
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...17#post2966217
    Son düzenleme : ERSOYDELTA; 18-12-2018 saat: 00:59.

5.  Alıntı Originally Posted by tufan659 Yazıyı Oku
    Hocam iyi günler sizi yakından takip ediyor ve yazılarınızı dikkatle okuyorum,size sormak istediğim birkaç soru var ve bu soeuların en iyi cevabının sizde olduğunu düsünüyorum.Ben ailemle yakin zamanda 6lardan dolar aldım ve terste kaldım,gramı 156 dan altın aldım cok iyi bir kara geçtim.Yakin zamanda altın haric neyim varsa satip uzak bir köyde ev ve arsa alıp organik tohumlarla kendi ürünlerimi yetistirerek hayatta kalmak istiyorum,bana ne önerirsiniz bu yapmayı düsündüğüm mantıklı mı, arsa almayın dediniz ama ben yatırım icin degil ekip bicmek icin almayi düsünüyorum genç bir yatırımcı olan bana ne önerirsiniz.
    Şimdiden teşekkürler

İşin ekonomik boyutuna birşey demek istemiyorum fakat ekip biçmek ayrı bir bilgi ve tecrübe istiyor.

Birde gittiğin bölgenin yabancısı olma durumu var. Malesef birçok bölge bir zamanlar sıkıntılıydı.

Ben 8 - 10 yıl önce denedim. Köyün birinin meydanında dikili levha vardı.

Yabancının arsa alması, ev yapması yasaktır yazıyordu.

6. buyrun:
    http://hisse.net/haber/?p=3314

"BIS’ten piyasalarda “sert satış” uyarısı"

bu yazıyı okuyun.

Soruyorum hiç DAX veya SP500 grafikleri Ne kadar yüksekte baktyınız mı? logaritmik veya lineer çünkü onların para birimlerinde
    yüksek enflasyon ve faiz olmadığı için lineerde bakabilirsiniz..

Spnin şurada %10 belki var ama yüksek ihtimalle yok olması Sürpriz yapar..

DAX ta ynı şekilde bir %10 daha yükselmesi sürpriz olur..
    bir bakın sonra bana gelip deyin ki kardeş sen haksız sız ve yüksek risk alıp nasıl hep Short çaıyorsun

7. http://www.hisse.net/topluluk/showth...69#post2966169
    buradaki videoları izlediyseniz nasıl bir kriz ile karşılaşacağımızı ve ne kadar derin olacağını anladınız diye kabul ediyorum.

"brain hacking"

bu videoyu da izleyin
    Borsadaki riskin paylaşımı ile dolandırıcılık nasıl yapılıyor anlarsınız..

Sonra ülkede nasıl saftirikler var anlarsınız.

8. Ersoy ve balık hocam cok tesekkurler önerileriniz icin

Sayfa 9/77 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •