Anket Sonuçlarını Gör: USDTRY ve XU100 Year:2022 tahminleriniz

Oylayan
137. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • USDTRY 17 try yi KIRAR BORSA 90binde kalır?

20 14.60%
  • USDTRY 17try KIRAMAZ BORSA 80binlerde 3.dip yapar?

14 10.22%
  • USDTRY 25try olur BORSA da DOLAR grafikleri diplere iner?

26 18.98%
  • DOLAR 20try yi KIRAMAZ BORSAdöviz BAZLI dip olur?

11 8.03%
  • EN AKILLI YATIRIM gelecek 5-10 YIL için ALTINDIR?

57 41.61%
  • NE altını benim gönlüm ZENgin

21 15.33%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 59/77 İlkİlk ... 949575859606169 ... SonSon
Arama sonucu : 609 madde; 465 - 472 arası.

Konu: USDTRY 2025 YILI hedefi ve Xu100 year:2025 hedefi? krize nakit ve ALTIN mı şart?

1. Ersoy olmayınca bu sayfanın tadı tuzu yok.. Başlığı açıp ayda bir uğrarım demekte olmaz ki...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
    Görevini tamamladı, millete korkuyu verdi, kafa karıştırdı.

Venus_V3_5070 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

3. Kayıp ilanı veren oldumu

SM-T817 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bu Ersoy’un gidişi olsunda dönüşü olmasın inşallah. Bir sürü kişinin evini barkını yaktı. Ona inanıp short pozisyonu açan bir sürü insanı mahvetti. Ahlaksız adam bir de gün veriyor. Rakam veriyor. Kendini iyi niyetli sanki vatandaşın lehine birşeyler yapmaya çalışıyormuş gibi yapıp tamamen insanları batırmaya yönelik söylem ve eylem içerisinde. Tamamen satanistlerin taktiği. Bir yere gittiği yok, başka nicklerle insanları aldatmaya kandırmaya ve zarar ettirmeye devam ediyor. Ben hayatımda ilk defa grafik ve analizler üzerine Kuran Ayetlerini koyacak kadar gözü dönmüş bir insana denk geliyorum bu forumda.

Küresel ekonomik krizin ve Ticaret savaşlarının giderek daha da gergin hale geldiği şu ortamda bundan sonraki süreçte Dolardan bir hayır beklemeyin bence . Özellikle ONS Altının istikrarlı yükselişi bunu özetliyor. Gerçek olan sadece ALTIN diyorum .

Altın almak varken , insanlar bir ülkenin para birimine neden yatırım yaparlar ki ? Borsanın yükselişi gerçekleri yansıtmıyor .

Yerinizde olsam gram altını ucuz pahalı demeden toplayın derim .

Malum parti , iktisat kurallarını alt üst etti . Özellikle gelecek 5 yılı hem ülkemiz açısından hem de dünya ekonomisi açısından pek parlak görmüyorum .

1-2 sene sonra şu anki gram altın fiyatları sizlere çok komik gelecek .

16 yıldan beri piyasalar ile severek ilginiyorum ve hangi siyasi görüşte olursa olsun ekonomi yazılarını okurum . İsterse Ateist olsun ...

Dolarda ilk hedef 5, 30 - 5,40 arası diyorum . Sizleri bilmem ama piyasalar üzerinde yalancı bir BAHAR oluşturarak dolar kurunu bir kere bile olsa 5 ' in altını göstereceklerini düşünüyorum . Aaaaaa bak gördünüz mü ülke ekonomisi nasıl da iyiye gidiyor diyecekler. Şu an olduğu gibi .

NOT : Yukarıda yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir . Karar ve tercih sizindir . Saygılar .

6.  Alıntı Originally Posted by abc1980 Yazıyı Oku
    Küresel ekonomik krizin ve Ticaret savaşlarının giderek daha da gergin hale geldiği şu ortamda bundan sonraki süreçte Dolardan bir hayır beklemeyin bence . Özellikle ONS Altının istikrarlı yükselişi bunu özetliyor. Gerçek olan sadece ALTIN diyorum .

Altın almak varken , insanlar bir ülkenin para birimine neden yatırım yaparlar ki ? Borsanın yükselişi gerçekleri yansıtmıyor .

Yerinizde olsam gram altını ucuz pahalı demeden toplayın derim .

Malum parti , iktisat kurallarını alt üst etti . Özellikle gelecek 5 yılı hem ülkemiz açısından hem de dünya ekonomisi açısından pek parlak görmüyorum .

1-2 sene sonra şu anki gram altın fiyatları sizlere çok komik gelecek .

16 yıldan beri piyasalar ile severek ilginiyorum ve hangi siyasi görüşte olursa olsun ekonomi yazılarını okurum . İsterse Ateist olsun ...

Dolarda ilk hedef 5, 30 - 5,40 arası diyorum . Sizleri bilmem ama piyasalar üzerinde yalancı bir BAHAR oluşturarak dolar kurunu bir kere bile olsa 5 ' in altını göstereceklerini düşünüyorum . Aaaaaa bak gördünüz mü ülke ekonomisi nasıl da iyiye gidiyor diyecekler. Şu an olduğu gibi .

NOT : Yukarıda yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir . Karar ve tercih sizindir . Saygılar .
    4.9x lar olabilir,borsa 150 bin olabilir ama ben küresel bir kriz bekliyorum bu yüzden altın 1 numaralı yatırım benim için.....

7. Türkiye de çoğu insan fiziki yada banka üzerinden gram altın almakta..Gerçekten incelendiğinde sayılı sayıda insanın ons a yatırım yapabildiği görülür. Ve her ne hikmetse ons un 1500 dolarları aştığı bu dönemde Dolar 5.40..Gram altın 250-260 arasında gidip geldi bir dönem ..yani ons 1300 seviyesinde gram altın alan bugün satmaya kalksa aşağı yukarı aynı para TL olarak. Enflasyon karşısında zarar ettiği bile söylenebilir..!!!..Bunlar gerçekten kasıtlı oyunlar..Dolarda 4.90 lar hatta 4.70 ler görülebilirmi? Teknik olarak evet ..burası Türkiye Zarar etmemiz için herşey yapılabilir..Ben Dolarda Büyük rallinin daha başlamadığını düşünmekteyim..Ki fed tarafında powel in açıklamaları incelendiğinde yapılan faiz indiriminin yeni bir QE olarak algılanmaması gerekiyor. Yakında Avrupa Merkez bankası yeniden para basmaya başlıycak..ve hatta bu parayı kendi türev piyasalarında kullanıcaklar ...balonu biraz daha büyütmeye karar vermiş gibi duruyorlar..asıl sorun işte tam burda başlıycak ..birileri kıral çıplak diye bağırdığında o balon patlıycak..Çin de üç büyük banka iflas etti ..Avrupada özellikle DB gibi birçok banka zor durumda..DB hisselerini bir inceleyin derim batıcak die herkesi korkutuyorlar...Amerikan seçimlerine kadar yaratılan algının devam etmesi muhtemel..Elitler trump la mı devam edicek yoksa onu harcıycaklarmı buda sermaye değişimlerinin yaşanacağı patlama nın zamanını belirliycek sorunun cevaplarından biri bence. Tüm dünya negatif faizde yüzerken ,olası bir ÇİN -ABD anlaşması TR de doları tekrar yukarı çıkarır..Önemli notlardan diğeri ise 2014 yılında merkez bankalarının Rezerv Altın satmama yönünde yapmış oldukları anlaşmanın süresi ekimde doluyor.

8.  Alıntı Originally Posted by varyemez Yazıyı Oku
    Görevini tamamladı, millete korkuyu verdi, kafa karıştırdı.

Venus_V3_5070 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ersoy delta , delta ya mi kaçtı ,yoksa ersoy youtube deki malum şahıs mi ...

Sayfa 59/77 İlkİlk ... 949575859606169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •