Sayfa 103/975 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 817 - 824 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Alıntı Originally Posted by koz42 Yazıyı Oku
    Ben yukarıları bilmem ama açığa satış yasağı kalktıktan sonra bera hergün 2,10 dan aşağı inerken maalesef siz satış kademelerini aman doldurmayın satıcıların oyununa gelmeyin vs(!) yazıyordunuz.

Ayrıca bana ucuz mal lazım falan da diyordunuz.

Sizi alıcı zannetmiştik meğer iyi satıcıymışsınız dayı kusura bakmayın.

onlarca yazım ortada cımbızla bi tarafında tutupta beni eleştırme okadar uyarı yaptım sız anlamadıysanız oda sızin sorununuz

her gün pasta hergün takas paylaştım berada tacırler satıyor global satıyor hisseyi yükseltenler satıyor dedim sen aval aval baktıysan nediyebilirim

3. YAVVVVV dayım ağız tadıyla seninle şu berayı kesemicez miii ben zarardayım ben dayım nasıl mantıklı diyorsa o olsun diyorum. Beyler dayı size öngörü verir ister dinlersiniz ister dinlemezsiniz şurda iki sorunca lütfen içine etmeyin....

Alıntı Originally Posted by adalimali Yazıyı Oku
    YAVVVVV dayım ağız tadıyla seninle şu berayı kesemicez miii ben zarardayım ben dayım nasıl mantıklı diyorsa o olsun diyorum. Beyler dayı size öngörü verir ister dinlersiniz ister dinlemezsiniz şurda iki sorunca lütfen içine etmeyin....

görüyorsun işte 210 lardayken satış kademelerini doldurmayın demişim bu satıcıların ekmeğine yağ sürer demişim bera 210 dan 180 i gördü adam beni eleştırıyor sanki yanliş bişey demişim demişim vede dediğim olmuş gerçekten çok komik

yahu adalimali sormayın bana başka hısseyi bu topikte

6. bu girisim hissesi degilmi digerleri gidiyo bu hala mal gibi..

Alıntı Originally Posted by robert Yazıyı Oku
    bu girisim hissesi degilmi digerleri gidiyo bu hala mal gibi..

bu girişmiyeninden

8.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    bu girişmiyeninden
    Bu okucak holding olacak dayisi diğer namıkin şirketleri gibi.

eğer bir adam uğrunda çalışmadığı bir liraya sahipse, başka bir adam hiç almadığı para için çalışmıştır.

Sayfa 103/975 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •