Sayfa 12/975 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 89 - 96 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bist e fena dosuyorlar

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. borsadan da pek anlamam. hiç birşey bilmiyorum ama hergün yeni birşey öğreniyorum.

2. Bir kağıda alış emri verirken neye ,hangi verilere göre verdiyseniz kağıt geri geldiğinde de nelerin değiştiğini incelemeniz sizi zararlardan koruyacaktır. Verilerde negatif bir değişiklik yoksa ihtiyacınız olan sabırdır ! ! !

Bu bir yatırım tavsiyesi olmayıp ,tamamen kendi görüşümdür ! ! !

3. ne zaman harekete baslar bu hisse cıksaammmı duşsemi gibi hareket ediyo kararsız

4. Şubat

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. 2ler Artık hayal oldu sanırım

bol kazançlar...

6. Ne hayali 2 ler zaten yakın siz meşaleleri şaka bi yana benim 2 konusunda tek bi olumsuzluk düşüncem var o da ülkenin durumu yoksa asla ama asla buralarda duramaz. Benim gözümde ne 2 ne de 3 hayal.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. borsadan da pek anlamam. hiç birşey bilmiyorum ama hergün yeni birşey öğreniyorum.

7. Koskoca 2019 krizi var karşımızda bist için 70-80ler bekleniyor ama inan bana ben de umutluyum bu hisseden fakat ülkenin hali suriye durumu seçim vs.vs. ve en önemlisi kırılgan bir borsamız var en ufak olayı çok güzel senaryoluyor

bol kazançlar...

Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Ne hayali 2 ler zaten yakın siz meşaleleri şaka bi yana benim 2 konusunda tek bi olumsuzluk düşüncem var o da ülkenin durumu yoksa asla ama asla buralarda duramaz. Benim gözümde ne 2 ne de 3 hayal.

komutan hedefe aşıkmı oldun yoksa

Sayfa 12/975 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •