Sayfa 13/975 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 97 - 104 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Alıntı Originally Posted by 07aykut Yazıyı Oku
    Koskoca 2019 krizi var karşımızda bist için 70-80ler bekleniyor ama inan bana ben de umutluyum bu hisseden fakat ülkenin hali suriye durumu seçim vs.vs. ve en önemlisi kırılgan bir borsamız var en ufak olayı çok güzel senaryoluyor

bol kazançlar...

sayın aykut kım bekliyormuş 70 binleri 80 binleri krızler borsa için fırsattır bunu asla unutma
    ben ne krızler gördüm borsa 120 binlerdeyken 150 bin derler mal vermek için mal almak içinse 70 bin ler 80 binler derler küçük yatırımcıda buna inanır temeli sağlam olan her hissenin toplanma zamanıdır asla yatırım tavsiyesi değildir

dolar bazında hısseler bedava bankaların bile defter değerleri 0.30 larda

bence sıkıntı faizlerin yüksek olması yoksa borsayı buralarda tutamazlar

ytd.

3. Dayı platonik galiba benim ki 🤣

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. borsadan da pek anlamam. hiç birşey bilmiyorum ama hergün yeni birşey öğreniyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    sayın aykut kım bekliyormuş 70 binleri 80 binleri krızler borsa için fırsattır bunu asla unutma
    ben ne krızler gördüm borsa 120 binlerdeyken 150 bin derler mal vermek için mal almak içinse 70 bin ler 80 binler derler küçük yatırımcıda buna inanır temeli sağlam olan her hissenin toplanma zamanıdır asla yatırım tavsiyesi değildir
    Dayi umarım haklisindir zaten hissedeyim maliyet gelsin çıkacağım ama şunu söyleyeyim bist artik umut vadetmiyor bana gore şu ara hele hiç...
    Hisse de ne yazık ki güven vermiyor sabırla maliyeti bekliyorum hedefm yok bu kâğıtta

bol kazançlar...

5. Herkese selam lar benim hedef fiyatıma az kaldı ben 1.11 den başlarım almya kim ne yaparsa yapsınbu düzeltmeyi bekliyordum hep söyledim 1.10 altı kelepir fiyat almayı hızlandırırım saygılar

Yatırım tavsiyesi değildir

6. Beyler korktunuz mu nabizlar nasıl. Korkanin çocuğu olmaz korkmayın.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. borsadan da pek anlamam. hiç birşey bilmiyorum ama hergün yeni birşey öğreniyorum.

Selam eski ortaklar (1-1.05) 22. Kasım tahminimdi, neredeyse bir ay oldu, yukarı gidemedi aşağı ihtimal arttı maalesef. Parayı da hüplettiler, bedelliye girip hissesi çoğalanlar hedefte olacak sanırım. Ben de YÖK almayacağım da. Olanlara bol şanslar

8. Beyler beyler beyler kimseyi yonlendirmiyorum. Giren girer girmeyenlerin yolu açık olsun. bundan sonra daha sert alımlar yapacağım elime geçeni yığacağım bundan sonra. Etinden korkanin kemiği kırılsın. I love you hedef. Evet hedefe aşık oldum

Sayfa 13/975 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •