Sayfa 2/975 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 9 - 16 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Çocuk olmasın diye geri çekilmiştir

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. borsadan da pek anlamam. hiç birşey bilmiyorum ama hergün yeni birşey öğreniyorum.

Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    bu kadar ger çekilmesi normal mi dayı sattınız mı yoksa hisseyi selamlar abi..

satmakmı sonuna kadar alıyorum ben

ben aldıkçada veriyor hayırlısı bakalım

3.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    satmakmı sonuna kadar alıyorum ben

ben aldıkçada veriyor hayırlısı bakalım
    hayırlısı abi bol kazançlar olur İNŞALLAH..

4. Benim hedefime yaklaşıyor 1.12 yi görürse ki bekliyorum ordan biraz almaya başlıcam teknik iyice zayıfladı hayırlısı.

Yatırım tavsiyesi değildir

5. 1.12 mi bence cok zor keşke düşse de alsak ama düşmez.1.18 serttir aslında 1.19 serttir ama kırdiriyorlar bilerek

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. borsadan da pek anlamam. hiç birşey bilmiyorum ama hergün yeni birşey öğreniyorum.

6. en kötü geride kaldı. Artık yönetimin yeni hikayeler yaratması gerekiyor. Ellerinde nakit para var ve yatırım yapmak için fiyatlar çok uygun.

7.  Alıntı Originally Posted by walterwhite Yazıyı Oku
    en kötü geride kaldı. Artık yönetimin yeni hikayeler yaratması gerekiyor. Ellerinde nakit para var ve yatırım yapmak için fiyatlar çok uygun.
    Mevduata yatırsa daha iyi ben iki şirketin güçlendirilmesi taraftariyim yeni alıma gerek yok. yeni alım para kaçırma olur bilmem anlatabildim mi? Zaten şirketin bu konuda incelendigini düşünüyorum.

8. twııtter .da panda ayhan diye bir usta var 1.00 lira etmez diyor dayı ne dersin ?

Sayfa 2/975 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •