Sayfa 226/975 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326726 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. O bu değilde ideas gibi bir hisse nasıl dd nın 8.44 katına çıkar. Fk sida 43. Şimdi bunu ky alır mi? Bunu alan kim. Bunu alan seykim ve hedef mi? Ideasi burdan millete kakaliyabilirler mi yada daha yukardan? Ya gerçekten bu ıdeasin oralarda ne işi var.

eğer bir adam uğrunda çalışmadığı bir liraya sahipse, başka bir adam hiç almadığı para için çalışmıştır.

2. Dayı sen iyi bilirsin, batik şirketleri alarak yıllık vergiden muaf olma durumları oluyor galiba. Öyle bir satın alma yapıp vergiyi cepte tutabilir mi? Mesela; batik bir şirket ekiz şirketini alsa hem borsada oradan para götürse hem gelir vergisi cepte kalsa. Böyle bi satın alma yapabilir mi?

eğer bir adam uğrunda çalışmadığı bir liraya sahipse, başka bir adam hiç almadığı para için çalışmıştır.

3. Ayrıca şirketi aklıma gelen ilk yari batik şirketi yazdım. Tamamen atmasyon ciddiye almayın.

4.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Dayı sen iyi bilirsin, batik şirketleri alarak yıllık vergiden muaf olma durumları oluyor galiba. Öyle bir satın alma yapıp vergiyi cepte tutabilir mi? Mesela; batik bir şirket ekiz şirketini alsa hem borsada oradan para götürse hem gelir vergisi cepte kalsa. Böyle bi satın alma yapabilir mi?

yahu komutan yine başladın saçmalamaya aklına geleni yazıyorsun yıne başlamayalım kavgaya

düzeltiyorum ağa batık şirketlerle neden ilgilensin girişim sermayelerinin amacı bu değildir mucitlerin buluşuna parasal destek olur beraber malı götürürler diyeyim başka aklıma örnek gelmedi
    Son düzenleme : bdayım; 26-03-2019 saat: 13:27.

5. ideasta fiili dolaşımda 1 milyon lot bile yok halka açıklık oranı % 17 yanlış hatırlamıyorsam

6. komutan sen bu borsayı öğrenene kadar çok ekmek yemen lazım

hele hedefi fırınlar dolusu yesen anlayamazsın

7. kafamda öyle senaryolar yazıyorumki akla ziyan

öyle tahmin ediyorumki ağayı % 99 çözdüm büyük resmi gördüm

siz bana bakmayın benim zamanım çok maliyetim herkesten ucuz YTD .

8. Geçen sene 6 aylık kar sonrası 2,06 tavana ne var ne yok gönderdiğim gün bu hissede ki en güzel günümdü. Bedelli haberi ile yaşanan düşüş sonrasında ise hisse bir türlü toparlanamadı. Endeks çıkarken, baskı nedeni ile yeterli performansı gösteremedi. Bu yıl özsermaye ve nakit durumu geçen yıla göre daha iyi durumda. Benim büyük resmim, artık hepimizin bildiği bu gerçeklerin fiyata yansıması olacaktır.

Sayfa 226/975 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326726 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •