Sayfa 228/975 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328728 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 1,817 - 1,824 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    yahu komutan yine başladın saçmalamaya aklına geleni yazıyorsun yıne başlamayalım kavgaya

düzeltiyorum ağa batık şirketlerle neden ilgilensin girişim sermayelerinin amacı bu değildir mucitlerin buluşuna parasal destek olur beraber malı götürürler diyeyim başka aklıma örnek gelmedi
    O zaman gelir vergisi ödeyecek diyorsun. Bu namık o kadar da akıllı değil diyorsun.

eğer bir adam uğrunda çalışmadığı bir liraya sahipse, başka bir adam hiç almadığı para için çalışmıştır.

2. dayım genel kurula gittiğinde şu namığın kulağını bi çekiver biz ky ların adına...hatta yapabilirsen bi tane de osmanlı şamarı geçirirsen duygularımızı iletivermiş olursun...

3.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    kafamda öyle senaryolar yazıyorumki akla ziyan

öyle tahmin ediyorumki ağayı % 99 çözdüm büyük resmi gördüm

siz bana bakmayın benim zamanım çok maliyetim herkesten ucuz YTD .
    Dayı yoksa namık sen mısın? Doğru söyle kizmicam. 🤣

eğer bir adam uğrunda çalışmadığı bir liraya sahipse, başka bir adam hiç almadığı para için çalışmıştır.

4. Dur tahmin edeyim. Ideasi borsadan çıkartıp mi satacak diyeceksin?(sanmıyorum böyle dusundugunu)... senin aklından holdingleşme geçiyor. Buna eminim. Şimdi söyle desek söylemezsin.

5.  Alıntı Originally Posted by gurcan74 Yazıyı Oku
    dayım genel kurula gittiğinde şu namığın kulağını bi çekiver biz ky ların adına...hatta yapabilirsen bi tane de osmanlı şamarı geçirirsen duygularımızı iletivermiş olursun...
    KATILIYORUM DAYI LÜTFEN BİZİM İÇİN ŞAMARI VUR.YEMEĞİNİ YEME TÜĞ BİTMEMİŞ YETİMİN HAKKI VAR DE İNSANLARININ KANINI EMEREK KAZANDIĞIN PARALARLA YEMEK ISMARLAMA DE

6.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    yahu komutan yine başladın saçmalamaya aklına geleni yazıyorsun yıne başlamayalım kavgaya

düzeltiyorum ağa batık şirketlerle neden ilgilensin girişim sermayelerinin amacı bu değildir mucitlerin buluşuna parasal destek olur beraber malı götürürler diyeyim başka aklıma örnek gelmedi
    Dayı Allah aşkına hangi mucidin fikrine destek olmuş. Afjet e sera mi kurmuş. Domatesleri yatay büyüme firması gıda firmasına mi aktarmış. Seykim (çakma aslanlı yani ) markasını alıp girişimci mi olmuş. Bence sen biraz patronu poh pohluyorsun. Ne muciti o borsanin icadıni kendi icin kullansa yetiyor. Yoksa mucit filan hikaye.

7. yahu zararda olan sizsiniz ağaya tokatı bana attırıyorsunuz hahahahaha

8.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    kafamda öyle senaryolar yazıyorumki akla ziyan

öyle tahmin ediyorumki ağayı % 99 çözdüm büyük resmi gördüm

siz bana bakmayın benim zamanım çok maliyetim herkesten ucuz YTD .
    Birden aşağı indin mi maliyette dayi ben şu an 1 'in aşağısına indim dayı.

Sayfa 228/975 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328728 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •