Sayfa 287/975 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387787 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 2,289 - 2,296 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. INFO'yu şimdilik aileye aldı, belki gelecekte hedef'e kakalatır.
    Zaten INFO'nun iyi yönetilmeye ihtiyacı var. İyi yönetilse bu fiyatı bedava.

Ama önce INFO'da operasyon yapmalı.Ayrıca ortalıkta malların toplanmasına ihtiyaç var.
    Bedelli, bedelsiz adımları var. Sonra Hedef alacaksa, hangi fiyattan alınacaksa alınır.
    Tavsiyem, INFO'dan uzak durmak yönünde olur bir süre. Ama bu konuda iddiasızım, belki de yukarı çekip mal verme işlemi de sıkıştırırlar araya.

Egeli'deki durum başka. Elinde olanlar için iyi bir haberdi. %11.88 resmi olarak aldı. Daha kötü ne olabilir ki egcyh'de. zaten 0.11 kağıt

2. Hedef'e gelince: Ya 1 defa daha geri çekip sonra hareketlenecek, ya da hareketlendi bile.

3.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Dayi burda en mantikli yazan ve en tecrubeli sensin.buna istinaden soru sorabilecek tek kisi sensin.simdi hdfgs egeli gurubunun %20 sini ele gecirdi.yonetim kime gececek ve cagrida bulunabilirlermi ve amaclari bu batik sirketde ne isleri olabilir.?

Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sayın suat egeli de kap a düşen haberden başka bilgiye sahip değilim

üzerinde çalışmadım çalışmadığım konu üzerinde yorum yapamam bilmiyorum çünkü

çağrı yapmaya gelince imtıyazlı hısse varmı yokmu unuda bilmiyorum

imtıyazlı hısse yoksa çağrı için çoğunluğu eline geçirmesi lazım diye biliyorum

kaldıki egeli batık bır şirket niçin çağrı yapılsınki marka değeri varmı onuda bilmiyorum

saygılar

4. ağa seykm ve ideas ı aldığında hısseler yukarı hareket yapmıştı

infoda da hareket olur diye 190 dan bir mıktar info aldım

son 6 aylık takası hoşuma gitti şansımı bır deneyeyim dedim

5. hedefe gelince cuma günü % 2.5 yukarda kapadı yatay pıyasada artı kapanış güzel

son haftanın en iyi alıcısı ise yatırımfınans bakalım bu defa 1.26 yı kırık yönünü

yukarımı çevirecek yoksa yıne aynı teraneyimi yaşayacağız ytd .

6. Günaydın... Gapli açan ve yabancı yokluğunda hacimsiz düşen bir borsa var bugün. Tatsız bir borsa. Ama hava güzel ekranı kapatıp baharın tadını çıkartıcam. yokluğumda 1.22 - 1.25 arası tutun yeter görüşürüz...

7.  Alıntı Originally Posted by cirolix Yazıyı Oku
    INFO'yu şimdilik aileye aldı, belki gelecekte hedef'e kakalatır.
    Zaten INFO'nun iyi yönetilmeye ihtiyacı var. İyi yönetilse bu fiyatı bedava.

Ama önce INFO'da operasyon yapmalı.Ayrıca ortalıkta malların toplanmasına ihtiyaç var.
    Bedelli, bedelsiz adımları var. Sonra Hedef alacaksa, hangi fiyattan alınacaksa alınır.
    Tavsiyem, INFO'dan uzak durmak yönünde olur bir süre. Ama bu konuda iddiasızım, belki de yukarı çekip mal verme işlemi de sıkıştırırlar araya.

Egeli'deki durum başka. Elinde olanlar için iyi bir haberdi. %11.88 resmi olarak aldı. Daha kötü ne olabilir ki egcyh'de. zaten 0.11 kağıt
    Yonetim ele gectimi.yonetim ele gectiyse cagri yapma zorunlulugu var.

Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 287/975 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •