Sayfa 295/975 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395795 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 2,353 - 2,360 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

hans Guest
     Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    https://i.hizliresim.com/DYZmAy.png

nısan 25 takas durumu

bilmem anlata bildimmi
    Gerek bedellide gerekse piyasadan malı toplayan hedef finansal yatırımlar ile hedef kuzey fon isimli kurumsal yapılar.. bu kurumsal yapılar üzerinden kar elde etme gibi düşüncesi olduğunu zannetmiyorum.. esas önemli olan karısı, kendi, elemanları üzerinden trade ettiği hisseler.. adamın esas derdi manipülatif işlemler ile şahsi olarak karı cebe indirmek gibi gözüküyor.. yoksa hedef finansal yatırımlar şirketi kar yapsın gibi bir hedefi yok.. manipülatif işlemleri kontrol eden bir kurum yok basıl olsa.. istedikleri gibi at koşturuyorlar.. istedikleri gibi kar açıklayıp hisse fiyatıyla oynuyorllar.. ara dönemde 30 milyon kar açıklayıp sene sonunda kar 1 mikyona düşüyor.. SPK denilen dolandırıcıların baş tutucusu sormuyor bile bu ne demek diye.. 2017 de 20 milyon kar açıklayan şirketin bedellisini onaylıyor bir de üstüne.. sen hedef finansal yatırımlar üzerinden topladığı hisselere kar yaptırmak isteyeceğini düşünüyorsun dayım.. ben ise amacının hedef finansal yatırımlar şirketine kar yaptırmak olmadığını düşünüyorum.. hedef finansaldaki hisseleri toplamasının amacı, hisse fiyatını daha rahat yönlendirmek bence.. yönlendirdiği hisse fiyatı üzerinden yancıları ve ekemanları adına aldığı hisselerdeki manipülatif hareketlerle şahsi cebini doldurmak olduğunu düşünüyorum..

2. sayın hans sana sadece şunu söylüyorum ağanın elindeki mallların tamamını

1.50 den ver alayım de vallahi vermez

hedefgırışım çok kıymetli bir şirket bunu bil dahada birşey demem ytd

hans Guest
    sayın hans sana sadece şunu söylüyorum ağanın elindeki mallların tamamını

1.50 den ver alayım de vallahi vermez

hedefgırışım çok kıymetli bir şirket bunu bil dahada birşey demem ytd
    Şirketin mali durumu süper ama sahibi yaramaz.. her türlü spekülasyon ve manipülasyon ile fiyat üzerinde oynuyor.. nasıl olsa denetleyen kontrol eden yok.. temel analizine bakıp yatırım yapmıştım ama piyasa dolabdırıcısı bir sahibi olduğunuda tecrübe etmiş oldum.. inşallah şirket hak ettiği fiyatı bulur

4.  Alıntı Originally Posted by hans Yazıyı Oku
    Şirketin mali durumu süper ama sahibi yaramaz.. her türlü spekülasyon ve manipülasyon ile fiyat üzerinde oynuyor.. nasıl olsa denetleyen kontrol eden yok.. temel analizine bakıp yatırım yapmıştım ama piyasa dolabdırıcısı bir sahibi olduğunuda tecrübe etmiş oldum.. inşallah şirket hak ettiği fiyatı bulur

sahibiyle ne işin var senin

batık şirketleri tavan tavan götürüyorlar bızım borsamızda

borsadaki şiketlerin % 30 u batık % 40 can çekişiyor

% 10 ayakta zor duruyor geriye % 20 kalıyor

temeli sağlam hısseye yatırım yap sabırla bekle ytd.

5. neyse çok yazdık bugün yarın heyecanlı bir gün bizi bekliyor

uyku zamanı sağlam kafa sağlam vucutta bulunur

bakalım ağa ne haltlar edecek yarın ytd.

hans Guest
    neyse çok yazdık bugün yarın heyecanlı bir gün bizi bekliyor

uyku zamanı sağlam kafa sağlam vucutta bulunur

bakalım ağa ne haltlar edecek yarın ytd.
    Aynen dayım.. hayırlı geceler

7.  Alıntı Originally Posted by Yamuk Prenses Yazıyı Oku
    Kısaca bu kar ile dünden bugüne hiç birşey yapmadan aynı kağıdın ederi ~1.70 oldu. Bakalım yarın tahtaya nasıl yansıyacak ?
    Geçen sene 3. çeyrek 32 M kar ile 2.06 da tavan yapmıştıı. Onun üstüne %100 bedelli yaptı. Şu an 1.20 ler komik rakamlar. Şu finansal raporuda okumak lazım bu gece. Bol kazançlar.

tavan bekliyorsun demekki

8. Bu patron çok fena bu bilançoyu da umarım p.ç etmez tabi daha mala doymamışsa eder. Geçen sefer kar sermayesinden yüksek olmasına rağmen hiç bir şey yapmamıştı. Ne diyim ALLAH akıl fikir versin.

Sayfa 295/975 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395795 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •