Sayfa 343/975 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443843 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 2,737 - 2,744 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Yamuk Prenses Yazıyı Oku
    Birde İran ambargosu, S400 meselesi ve Suriye'ye girmemiz konusu var onları söylemeyi unuttun... 0,5 kuruş olur o zaman. Bak bardağın yarısı boş...
    Bardağın boş kısımları, 90 bin altını doldurmaya başladığımız zaman konuşulur Prenses...Çok uzun vadeli destek kırılırsa, bizim 1.02'nin direnmesi için çok önemli bir gelişmenin olması lazım.

Diğer yandan, seçimin yenilenmesinin satılması, öyle 93 bin ile kurtulacağımız bir şey mi değil mi göreceğiz.
    Demokrasinin yerle bir edilmesi, milli iradenin ayaklar altına yargı eliyle alınması, 93 bin ile kurtulacağımız bir şey olamaz. Yabancı için hiç olamaz.

2.  Alıntı Originally Posted by cirolix Yazıyı Oku
    Bardağın boş kısımları, 90 bin altını doldurmaya başladığımız zaman konuşulur Prenses...Çok uzun vadeli destek kırılırsa, bizim 1.02'nin direnmesi için çok önemli bir gelişmenin olması lazım.

Diğer yandan, seçimin yenilenmesinin satılması, öyle 93 bin ile kurtulacağımız bir şey mi değil mi göreceğiz.
    Demokrasinin yerle bir edilmesi, milli iradenin ayaklar altına yargı eliyle alınması, 93 bin ile kurtulacağımız bir şey olamaz. Yabancı için hiç olamaz.
    Benim para kazanmama engel olmadığı için seni ve söylemlerini olduğun gibi kabulleniyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by nuri09 Yazıyı Oku
    Bilanco gunu atlayan sazanlardanim.beklenti nedir orta vadede beklemeye degermi.
    Hoşgeldin diyelim o zaman.
    Bilanço ertesi aldıysan, 1.26 üstü almışsındır. Olan olmuş.
    Satman için seçimin tekrarını öngörmen lazım. Ben şahsi olarak bunun olamayacağını düşünüyorum.
    Ama artık Yeni Türkiye'de her şey olur dersen, 1.10'a kadar gözünü kapat derim. Eğer bu tekrar gerçekleşir de, 90 üstünde dengelenirsek, 1.10-11-12'den destek atabilirsin. Sonrasına sonra bakarız.

4.  Alıntı Originally Posted by Yamuk Prenses Yazıyı Oku
    Benim para kazanmama engel olmadığı için seni ve söylemlerini olduğun gibi kabulleniyorum.

bende artık cevap yazmayacağım işime yarıyor

hans Guest
     Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    nedense hısseler 4 lıra 5 lıralardayken gelip akıl vermezler

küçük yatırımcıya üstelikte gaz verirler 10 lıra olacak diye

hisse 1 lıralarda korkuturlar ..ytd.
    Üstüme alınmalıyım bilemedim ama düşenin halinden anladığım içün gözlemlerimi paylaşıyorum.. kaça çıkıp çıkmadığınıda bilmem.. geçen sene kendince borsayla ilgilenen bir arkadaşın şöyle kar açıkladı böyle kar açıkladı 4 lirarı tekrar görecek gazıyla fazla incelemeden 1,75 lerden aldım.. dayının her daim vurguladığı gibi mali verilerinin iyi olduğunu görerek beklemeye başladım.. diğer deyişle malı taşımaya başladım.. arkasından çok ahlaklı ve iyi niyetli şirket sahibinin bedelli kararıyla açıklanan yüksek karın millete mal yedirme operasyonu olduğunu tecrübe ettim.. kafemeli olarak 1,6 a oradan 1,5 ye düşürdü.. bu arada ayda bir %10 prim yaptırarak gidecekmiş beklentisi yaratarak yeni kekler buldu.. hiç bir saman bir önceki tepeyi aşmadan düştükçe düştü. Bedelli muhabbetiyle 1,06 ya kadar getirdi. Oradan 1,25 e gelen hisse bir sabah ansızın 1,35 tavanla açıldı.. geçirmeye ştinayla devam edildi.. sonra 1,25 i geçemedi uzun bir süre.. sonra çakma bilançoyla bir geçirme daha.. 6 aylıkta çakma karların yok olduğunu göreceğiz.. sonrasında alttan toplama operasyonu

hans Guest
     Alıntı Originally Posted by hans Yazıyı Oku
    Üstüme alınmalıyım bilemedim ama düşenin halinden anladığım içün gözlemlerimi paylaşıyorum.. kaça çıkıp çıkmadığınıda bilmem.. geçen sene kendince borsayla ilgilenen bir arkadaşın şöyle kar açıkladı böyle kar açıkladı 4 lirarı tekrar görecek gazıyla fazla incelemeden 1,75 lerden aldım.. dayının her daim vurguladığı gibi mali verilerinin iyi olduğunu görerek beklemeye başladım.. diğer deyişle malı taşımaya başladım.. arkasından çok ahlaklı ve iyi niyetli şirket sahibinin bedelli kararıyla açıklanan yüksek karın millete mal yedirme operasyonu olduğunu tecrübe ettim.. kafemeli olarak 1,6 a oradan 1,5 ye düşürdü.. bu arada ayda bir %10 prim yaptırarak gidecekmiş beklentisi yaratarak yeni kekler buldu.. hiç bir saman bir önceki tepeyi aşmadan düştükçe düştü. Bedelli muhabbetiyle 1,06 ya kadar getirdi. Oradan 1,25 e gelen hisse bir sabah ansızın 1,35 tavanla açıldı.. geçirmeye ştinayla devam edildi.. sonra 1,25 i geçemedi uzun bir süre.. sonra çakma bilançoyla bir geçirme daha.. 6 aylıkta çakma karların yok olduğunu göreceğiz.. sonrasında alttan toplama operasyonu
    Kusaca bu adamın niyetikapıdı götürmek filan değil.. en azından bir sene içünde.. yok 10 olacak denmiş 20 olacak denmiş orasını bilmem ama bu tür ahlaksız ş..siz heriflerin sahip olduğu kağıdı ben taşımam.. herkesin aklı var fikri var.. 4 liradan 1 liraya geldiğini herkes görüyor.. önemli olan adamın niyetini çözebilmek

7. Bu hisseden çıktığınız gün gider Zaten dert etmeyin

8. şu sayfayı kayıt altına aldım zamanı gelince kullanırım

kesin konuşmalar zihin okumalar eğer kazara yükseliş başlarsa

çok kulakların çınlar çok zaten bundanda benim anladığım korkun yok

Sayfa 343/975 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443843 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz