Special Days Image
Sayfa 353/975 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453853 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 2,817 - 2,824 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. hedef e gelince 5 lıralardan buralarda hedefin grafığınede bır bak

karal in grafiğine benziyor 1 lıralardan 5 lıraları görmüş şimdi 1.24

sadece grafığe göre sence bu hısse aşağımı gider yukarımı

ne kadar aşağı gider ne kadar yukarı

bu yazımdan 4 lıralar 5 lıralar bekliyorum u nasıl çıkardın gerçekten inanılmazsın

2. ben iyimserim hepte iyimser kalacağım benim gözümde bundan daha iyisi yok

daha iyisini bulsam bunu satar ona giderim

kötümser olanın ne işi var burda derler

hans Guest
    Yıl sonu hedef fiyat beklentinin 1,40 olduğunu daha önceki oaylaşımlarında belirttiğini ifade ettin.. bu paylaşımlarının 3-4 ayda olduğunu varsayarsak; qnb finansbantaki yıllık mevduat faiz oranlarının getirisinin brüt %23 olduğunu da hesaba katarsak hiç risksiz mevduat getirisini beraber hesaplayalım istersen.. yıl sonuna kadar yaklaşık %20 lik bir getiri söz konusu.. hedefteki senin fiyat beklentinin yıl sonunda 1,40 tı değil mi? Bu aylardaki hedefin fiyatının ortalama 1,2 olduğunu kabul edersek senin getiri potansiyelin %14 te kalıyor.. kendi kendinle çelişiyorsun dayı.. sana göre süper kağıt yıl sonuna kadar anca %14 kar pıtansiyeli sunacak.. diğer tarafta mevduat getirisi % 20 lerdeyken.. bak dayım ben sana veya hiç kimseye saygılı tavrımı bozmam ama kendimide hakaret ettirmem müfteri diye.. herkesin yazdıkları ortada arşiv ortada.. karşında dünkü çocuk yok.. yazılanları analiz edebilecek ve haremağası gibi dolandırıcıları ifşa edebikecek (yanlış anlama lütfen seni kastetmiyorum.. veya bir ilgin olduğunu iddia etmiyorum) yeterli tecrübe ve bilgi birikimine sahibim.. kişisel özellikleri belirtmenin yeri yok ve sevmemde ama müfteri diye ithamın hiç hoş değil

4. müfteri iftıra atan demek bul 2 lıranın üstünü hedef gösterdiğim bir yazımı ozaman özür dileyeyim bulamazsan özür dile dilemezsen müfterisin

hans Guest
     Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    ben iyimserim hepte iyimser kalacağım benim gözümde bundan daha iyisi yok

daha iyisini bulsam bunu satar ona giderim

kötümser olanın ne işi var burda derler
    Kötümselikle alakası yok.. ben bet bir strateji ortaya koyuyorum.. ey arkadaşlar yakın zamanda 35 milyonluk parayla şirket satın alımı haberini verip %10-20 gibi bir gareket yaptıracak ve sonrasında tekrar milletin eline verecek.. 6 aylık mali tablolarda karın büyük kusmını ideas ve seykm fiyat manipülasyonları ile iç edip alttan toplamaya çalışacak tahminimi dile getiriyorum.. ben de kendi tahminim uyarınca 1,29 dan sattıklarımı 1,14-1,12 gibi yerine koyup bekleyeceğim bu hareketi.. seçimin yenilenmesi ve s400 krizini de gözleyip yatırım kararımı gözden geçireceğim tabiki.. aksilik çukmassa siyasal alanda aldıklarımı 1,30 lardan satacağım.. şahsi stratejim bu dayı.. seninkini bilmem ama yıl sonuna kadar bekleyip 1,14 hedefle malı taşımam taşıttırmam

6. 5 aya yeni girdik 4 ayda zaten benim kazancım % 30 un üstünde ayrıca ömrümde hiç paramı faize yatırmadım

hans Guest
     Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    5 aya yeni girdik 4 ayda zaten benim kazancım % 30 un üstünde ayrıca ömrümde hiç paramı faize yatırmadım
    O kazancını aynı patron gibi al sat yaparak yaptın değil mi dayı? Bu alım satımları yaparken stratejini paylaşsaydın keşke dayı.. biz de yararlanaaydık keşke.. benim senin gibi 600 bin lotum yok.. 20000 lotum var.. haremağası gibi ş.. siz mahluklarla uğraşmayı da kendime görev belledim.. iyimserliğim veya kötümserliğimden değil.. ortada kar bırakacak bir oyun var ve ben de aklım yettiği kadar paylaşıyorum.. bu arada 1,12 veya 1,14 alım hedefini seçimlerin yenilenmesi ya da abd krizinin olumluya dönmesi durumunda yükseltebilirşm.. sonuçta 1-2 ay içğnde haremağasının %10-20 lik bir hareketinıkacak tekrar..

8.  Alıntı Originally Posted by gurcan74 Yazıyı Oku
    öncelikle sayın cirolix'in yazısını okuduğumda art niyet aradığımı belirtmek isterim.ne demek " Ben KY'ye "çekilin burdan biz bize kalalım" diyorum." sadece bu cümleyle bile sizin ne kadar bencil olduğunuzu anlamayan kalmamıştır herhalde...arkadaşım Allah herkese akıl fikir vermiş,biz ky lar kaybedelim,siz kazanın diye terk mi edelim burayı...her defasında yazıyorum 2017/aralık ayından beri burdayım diye...benim için çok da önemli değil bi 3 yıl daha beklerim ben...

burada zaten malın yarısına yakını küçük yatırımcın elinde

operasyon yemiş bir kağıt 4 lıranın üstünden buralarda

% 90 ının maliyeti ortalama 2 lıradir en az

yazılanlara bakarsanız küçük yatırımcı dostu oluyorlar

küçük yatırımcı bulaşmasınmış gerçekten ne diyeyim bilemyorum

Sayfa 353/975 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453853 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz