Sayfa 4/975 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 25 - 32 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Bedelli yapsalar ne olur. O kadar parayı MCTAS hisselerine verdiler, Mctas a ne oldu? Bu şirketin defter değeri nedir? Ne gibi varlıkları var?
    Aynı fiyata mctas ı başkalarına satabilirlermi mümkün mü?

Mctas hisseleri iyi bşr yatırım mı, yoksa şirket paraları mı uçurulmuş? İncelemeli
    Bende zaten yukardaki yazımda onu kasdettim.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. borsadan da pek anlamam. hiç birşey bilmiyorum ama hergün yeni birşey öğreniyorum.

Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    twııtter .da panda ayhan diye bir usta var 1.00 lira etmez diyor dayı ne dersin ?

süzmenin önde gideni hısse pazarlamacısı çok canlar yaktı kervan euyo daha onlarca hıssede küçük yatırımcıları yaktı kendisi çok paralar kazandı sonunda ilahi adalet kuru soğana mahkum etti onu . şimdi bıraz paralandı twıtter da yazıp çızıyor yıl sonu için borsaya 150 diyordu 20 günü kaldı

3. Bende şimdilik hedef yok..ama alacağım... neden mi??? nibas ornegi var.. bedelli yaptı... uyuyor gibi yaptı sonra asagi cektiker %30... sonra %300 prim yaptı.... sabırlı olun satmayın... naçizane tahminim...

bedellisi gerçekleşti kasaya 32 milyon para girdi taze taze sıcak sıcak

ortamda berbat hergün 10 larca şirketin konkordato haberini görüyoruz

borcu olmayan bir şirketiz üstelikte kasaya 32 milyon daha girdi

bu ortam girişim şirketleri için bulunmaz bir fırsat bilmem anlata biliyormuyum ytd.

5. Panda kimya milletin alay konusu şimdide şu aralar umut sarı ile tartışıyor. Umut sarıda kale alıyor inanılır gibi değil.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. borsadan da pek anlamam. hiç birşey bilmiyorum ama hergün yeni birşey öğreniyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    süzmenin önde gideni hısse pazarlamacısı çok canlar yaktı kervan euyo daha onlarca hıssede küçük yatırımcıları yaktı kendisi çok paralar kazandı sonunda ilahi adalet kuru soğana mahkum etti onu . şimdi bıraz paralandı twıtter da yazıp çızıyor yıl sonu için borsaya 150 diyordu 20 günü kaldı
    aynen abi saygılar ağızlarından da din iman lafı düşmüyor abi din sermaye olmuş ülkede yazık ..

7.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    bedellisi gerçekleşti kasaya 32 milyon para girdi taze taze sıcak sıcak

ortamda berbat hergün 10 larca şirketin konkordato haberini görüyoruz

borcu olmayan bir şirketiz üstelikte kasaya 32 milyon daha girdi

bu ortam girişim şirketleri için bulunmaz bir fırsat bilmem anlata biliyormuyum ytd.
    bal dayı sen mısın komhlda yazan eskıden... bedelli yaptı mı bu hisse...

Alıntı Originally Posted by ÇOLAKOĞLU Yazıyı Oku
    bal dayı sen mısın komhlda yazan eskıden... bedelli yaptı mı bu hisse...

oooo çolakoğlu hoşgeldin komhl bera oldu

Sayfa 4/975 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •