Sayfa 463/975 ÝlkÝlk ... 363413453461462463464465473513563963 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 3,697 - 3,704 arasý.

Konu: HDFGS-Hedef Giriþim Sermayesi Yatýrým Ortaklýðý A.Þ.

1.  Alýntý Originally Posted by bdayým Yazýyý Oku
    ben ideas ý 3 lýranýn üstünden asla almam sen kafadan yazýyorsun

aklýna geleni yazýyorsun birþey bilenler gibi hiç baktýnmý takasýna ideas ýn

deðiþiklik olmuþmu uzunca zamandan beri neyse tartýþmak istemiyorum seninle

böyle bir yazýyý yazan birisi ideas ýn 10 lýranýn altýna gelmeyeceðini

daha doðrusu aðanýn iþine gelmeyeceðini yazýsýndan

baþka sonuçlar çýkarýyorsan yapacak biþey yok

yinede kal saðlýcakla

2.  Alýntý Originally Posted by bdayým Yazýyý Oku
    þu yazdýðýmý bir daha oku birde kendi yazdýðýný sen nasýl birþeysin kardeþim

takas diyorum takas . adam satamadý diyorum . oyüzden iþine gelmez diyorum

satmýþ olsaydý ne var ne yok elindekini 8 e de verirdi diyorummmmmmmm

çok açýk deðilmi arkadaþlar takaslarýda yapýþtýrdým

3. uzatmayacaðýn ne yazarsa yazsýn artýk

4. Ben sadece arkadaþýmýzýn, yazdýðým yorumu merak etmesi üzerine eski yorumlarý bulup getirdim. Ideas düþecek seykim yükselecek dediðim yorumlarý. Herhangi bir atýf olmasýn diye isimlere takilmasin kimse diye ismini kaldýrdým. Zaten seni kötüleyen birþey kesinlikle yok. Zaten tamda senin dediðin yerden iki kere döndü. Bu durumda seni yermiþ deðil anca övmüþ olurdum zaten. Neyse benim zaten atýþmaya niyetim yok. Yanlýþ anlasildiysa da affola ama dediðim gibi kesinlikle hele hele sen yokken kimsenin arkasýndan asla konuþmam.

GÜÇ YOZLAÞTIRIR; MUTLAK GÜÇ MUTLAKA YOZLASTIRIR.

5.  Alýntý Originally Posted by komutan logar Yazýyý Oku
    Ben sadece arkadaþýmýzýn, yazdýðým yorumu merak etmesi üzerine eski yorumlarý bulup getirdim. Ideas düþecek seykim yükselecek dediðim yorumlarý. Herhangi bir atýf olmasýn diye isimlere takilmasin kimse diye ismini kaldýrdým. Zaten seni kötüleyen birþey kesinlikle yok. Zaten tamda senin dediðin yerden iki kere döndü. Bu durumda seni yermiþ deðil anca övmüþ olurdum zaten. Neyse benim zaten atýþmaya niyetim yok. Yanlýþ anlasildiysa da affola ama dediðim gibi kesinlikle hele hele sen yokken kimsenin arkasýndan asla konuþmam.

GÜÇ YOZLAÞTIRIR; MUTLAK GÜÇ MUTLAKA YOZLASTIRIR.

tamam komutan uzatmýyalým olurmu

6. GÜÇ YOZLAÞTIRIR; MUTLAK GÜÇ MUTLAKA YOZLASTIRIR.

7. Yatirim fonlari hissede al sat ile ugrasirmi yada uzun vadelimi yaparlar yatirimlarini. Bana uzun vadeli yaparlar gibi geliyor amma yinede sizin yorumlarinizi merak ettim. Bugun bistde ki yatirim finans alýmlarý emeklilik fonlari idi herhalde.

8.  Alýntý Originally Posted by Ferdi Yazýyý Oku
    Yatirim fonlari hissede al sat ile ugrasirmi yada uzun vadelimi yaparlar yatirimlarini. Bana uzun vadeli yaparlar gibi geliyor amma yinede sizin yorumlarinizi merak ettim. Bugun bistde ki yatirim finans alýmlarý emeklilik fonlari idi herhalde.

SPk bugün aldýðý kararla;
    Standart fonlarýn(7,2 milyar₺) asgari %10’u BÝST’te;
    Para piyasasý fonlarýnýn(10,6 milyar₺) asgari %25’i devlet iç borçlanma senetlerinde deðerlendirilecekmiþ.

Sayfa 463/975 ÝlkÝlk ... 363413453461462463464465473513563963 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •