Sayfa 47/975 İlkİlk ... 3745464748495797147547 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 369 - 376 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Takibimde yarın alırım 1.12 ye verirse

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    1,12 ne demek kardeşim,1,11 den bile alabilirsin tükan senin...

2. Ya çık satalım ya düş alalım bu nedir yaa. Endeks 100 bin olacak. ytd

3. Ula dün berayi buraya yazacaktım yönlendirmiş olamiyayim diye yazmadım bugün uçmuş.

eğer bir adam uğrunda çalışmadığı bir liraya sahipse, başka bir adam hiç almadığı para için çalışmıştır.

Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Ula dün berayi buraya yazacaktım yönlendirmiş olamiyayim diye yazmadım bugün uçmuş.

eğer bir adam uğrunda çalışmadığı bir liraya sahipse, başka bir adam hiç almadığı para için çalışmıştır.

dayın malı götürsün sen burada bekle komutan azkaldı oradaki mallarıda satıp buraya geleceğim

5. Bunlar 1.08 göstermeden tepki vermeyecek gibi...ytd

6. Kagidi alali bir yil oluyo.%50 Deger kaybetti
    Boklu ve borclu nibas cimento 2 ayda%900 kazandirdi.sahibi yavsaksa bir hissenin o kagitta orsp luktan baska bir sey dònmez.nokta.

Şirketimiz ile EGC Tarım Arazileri A.Ş. arasında 09.05.2018 tarihinde imzalanan Girişim Yatırımı Sözleşmesi kapsamında EGC Ticari Yatırımlar A.Ş.' nin sahip olduğu 4.752.248 adet EGCYH payı rehin alınmıştı. Taraflarca finansman vadesi uzatıldığı için ilgili kıymetler üzerinde şirketimiz lehine yeniden rehin tesis edilmesinde EGC Ticari Yatırımlar A.Ş. ile mutabık kalınmıştır.

8. Dayi para nerde sen ordasin hep yakin takip.ne yapacan bu kadar parayi.

Sayfa 47/975 İlkİlk ... 3745464748495797147547 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •