Sayfa 543/975 İlkİlk ... 43443493533541542543544545553593643 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 4,337 - 4,344 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

hans Guest
     Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    yahu sen gerçekten hastasın kendi kurgulayıp yazdığın şeyleri ben yazmışım gibi yazıyorsun benim bilançonun çok iyi geleceğini gösteren birtane yazım yok benim yıl sonu hedefim 1.40 sen nasıl bişeysin kağıt yükseldikçe iyice sıyırıyorsun
    Önce iyice oku, hazmet sonra cevap yaz. Kendi kurgularımı yazdım ve senin bilanço iyi gelecek diye bir şey yazdığını da iddia etmiyorum. Sadece ağa bu kadar malı boşa mı topladı gibi yazılarınla çok gidecek beklentisi yaratıyorsun dedim. Aynen 21/06/2019 da yazdığım gibi piyasa durumuna göre kağıdı ilk önce yükseltip sonra milletin eline verebileceğini söylemiştim. Nitekim 1,30 lara geldi kağıt. Kötü bilançoyla buradan milletin eline vereceği tahmininde bulundum. Tutar ya da tutmaz. İyi bilanço bekleyenler pozisyonunu koruyabilir. Herkesin kendi bileceği iş. Ama kötü beklenti yaratıp millete sattırdın gibi saçma iddian senin gibi komik. Piyasaya göre 1,30 lara yükseltip oradan milletin eline verebilirler demem 1,30 ları bekleyin anlamına gelir. 1,30 ları aşağıdaki fiyat olarak tanımlıyorsan kendin niye sattın diye sorarlar

2. Onlardan arıyorsak twetterda cooook var

HİÇBİR ŞEY BİLMİYORUM, AMA HERGÜN YENI BİR ŞEY ÖGRENİYORUM.

3. "Eğer burda milletin ağzına bakıp işlem yapan varsa gitsin sahte iddaa tiyolari veren adamlar var onları dinlesinler daha fazla kazanabilir yada daha az kaybı olabilir." Maes

4. Ideas yine yüzde 10 larda, dereye yine suyu verdiler.

5.  Alıntı Originally Posted by hans Yazıyı Oku
    Önce iyice oku, hazmet sonra cevap yaz. Kendi kurgularımı yazdım ve senin bilanço iyi gelecek diye bir şey yazdığını da iddia etmiyorum. Sadece ağa bu kadar malı boşa mı topladı gibi yazılarınla çok gidecek beklentisi yaratıyorsun dedim. Aynen 21/06/2019 da yazdığım gibi piyasa durumuna göre kağıdı ilk önce yükseltip sonra milletin eline verebileceğini söylemiştim. Nitekim 1,30 lara geldi kağıt. Kötü bilançoyla buradan milletin eline vereceği tahmininde bulundum. Tutar ya da tutmaz. İyi bilanço bekleyenler pozisyonunu koruyabilir. Herkesin kendi bileceği iş. Ama kötü beklenti yaratıp millete sattırdın gibi saçma iddian senin gibi komik. Piyasaya göre 1,30 lara yükseltip oradan milletin eline verebilirler demem 1,30 ları bekleyin anlamına gelir. 1,30 ları aşağıdaki fiyat olarak tanımlıyorsan kendin niye sattın diye sorarlar

yazına cevabımı seans sonunda vereceğim

muhasebacısın bılançoyu kaç bekliyorsun

6. 1.hedef 1.02 leri gördüğünde kuruşları bekleyenler döt oldu ben haklı çıktım

2. hedef 1.10 lardayken hedef yıl sonu hedef fıyatım 140 olur dedim

6 ayda kaldı 10 kademe ben al sat larla hedefimi zaten çoktan aştım

3. madem 130 lara gideceğini biliyordun neden 120 lerdeyken 110 u bekledin

4 bilançonun kötü geleceğini onlarca kez yazdık sağır sultan bile duydu.

5 .bana en çok hısseyi çok övuyorsun diyebilirsin onda da kötümü ettim

yazılarımdan etkilenenler sayemde para kazandı

6 sen niçin sattın dedin ben tamamını satmadım baya verdim dedim

aynı şey değil her yükseliş satış her düşüş alış fırsatı benim için

7 hısse 1.29 u görmüş bugün hala cav cav yapıyorsun

insan bıraz utanır yahuuuuu yukselişi bilen adama yazı yazmaya

7. ilk çeyrek karı 29 mılyon du

6 aylıkta ideas ın fıyatının düşmesi seykim in yukselmesinden dolayı

yanlış hesap yapmıyor isem 12 milyon cıvarı bır kar geleceği yönünde

daha iyi hesap yapan varsa da başım gözüm üstüne vesselam

8. Cok guzel bı kapanıs olmus. Kademeleri her iki tarafta da dolu. Satmasamıydık??

Sayfa 543/975 İlkİlk ... 43443493533541542543544545553593643 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •