Sayfa 559/975 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609659 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 4,465 - 4,472 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by cirolix Yazıyı Oku
    Hans Bey, Grnyo'da patronun farklı planları vardı bnce. Uzun süre uğraştı, topladı topladı, sonra devretti 0.70'lerden. Açıkcası ben 62 maliyetli 4-5 ay bekleyip 88-93 arası verip çıktım, o benden önce çıkmış oldu. defter değernin yarısına işlem görüyordu ve batık yatırım değildi sonuçta. Sonuçta o planları belki de Info'da hayata geçirir. a1'den yaptığı çok kuvvetli trasnferlerle bunu hissettirdi. Bakalım bonservislerinin karşılığını verebilecekler mi.. Ama Info bize yaramıyor şu anda bildiğiniz sebepten. Info'da Hedef'e yüksekten mal aldıracağını zannetmiyorum.

İdeas'ta bir kavganın olduğunu zannettiğimi zaten 10->30->15 sonrası yazdım. Orada da bir kazık beklemem, umarım yanılmam. Seykm bu 6 aylıktaki göz bebeğimiz. Buralardan alacak olanların yürek yemesi lazım geldiğinden, Hedef tarafında Ağustos için pozisyonlar netleştiriliyor.
    Takip etmeye devam edeceğiz forumu, malımızı da paketledik bekliyoruz, bir yere gittiğimiz yok yani. Sadece kısa vadede bu banddan dışarıya çıkışı beklemediğimiz için ilgimizi başka hisselere kaydırıyoruz dedik.
    Sayın Zdx&Lunar Soul yukarıdaki mesajımı Haziran'da atmıştım. Benle ilgili cevap aradığınız başka sorular varsa söyleyin, hemen cevabını vereyim.

2. info devre kesti

3.  Alıntı Originally Posted by cirolix Yazıyı Oku
    Takip etmeye devam edeceğiz forumu, malımızı da paketledik bekliyoruz, bir yere gittiğimiz yok yani. Sadece kısa vadede bu banddan dışarıya çıkışı beklemediğimiz için ilgimizi başka hisselere kaydırıyoruz dedik.
    Sayın Zdx&Lunar Soul yukarıdaki mesajımı Haziran'da atmıştım. Benle ilgili cevap aradığınız başka sorular varsa söyleyin, hemen cevabını vereyim.
    Çok net sorulmuş diğer mesajda bence o kısma cevap yazmanız lazımdı.Hatta sizin için yazmadım sadece o kısımlara başka burada yazı yazanlar var onlarında cevap vermesi lazım.Verebilirlerdi hiçkimse vermemiş.O kısımlar bence diğer tartışılanlardan daha önemli.Ben burada anlatmaya çalıştıklarınızla ilgilide ne yorum ne itham hiçbir şey yazmadım.Zaten o konulara girmem de.

Bir de eskileri bilmem tamam patron tehlikeli o aşikar zaten.Ama son 3-5 ayda gaza gelip atıyorum 1,29 dan atlayanlara bile 2 kere çıkma imkanı tanıdı.Bunun dışında bu 3-5 ay git gellerden faydalanabilenler hemde çok kötü zamanda bence hatırı sayılır oranlarda karlar elde etti.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4. phıllıpkapıtal kurmuş yıne tezgahı 123 alış 124 satışı

5.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    asla aşağılamıyorum ne haddime kendini haddinden fazla göstermeye çalışanlara dayanamam pozisyonuna göre yazanlara dayanamam iftıra ve yalana asla tahammül edemem sıkıntımız bu kusura bakma ben adam sarrafıyım yas yas yalvardın telefonunu ver diye vermedim sana . neden diye düşünmeliydin vermeyince savaş açtın bana 22 yıllık tecrübelerimden yararlanacağına burada zamanımızı kaygayla geçirdik neyse ben senden buyüğüm benimde kusurlarım oldu kırdığımda oldu benim kızgınlığım geçicidir seni kırdığım içinde af ola herkese bol kazançlar .
    Dayı bana mesajları çıkartma senle zaten en son buluşacaktık doğru mu? Sonra mesajlasmamiz yok istesem senle buluşabilirdim. Huyuna giderdim istesem fakat millete sataşmandan ve makro ekonomide sacmalamandan dolayı senle tartıştık. Yalvardigim bir tane mesaj göster bırakayım burayı. Hadi hodri meydan

HİÇBİR ŞEY BİLMİYORUM, AMA HERGÜN YENI BİR ŞEY ÖGRENİYORUM.

6. Ayrıca ben sana neden verdim numara mi watsapp kuralım dedim. Güvendiklerimizi alalim dedim. Amacim icerdeki herifler disarda kalsin istesim. işine gelen yerleri kesiyorsun işine geldiği yerleri yapistiriyorsun bu yöntem tanıdık geldi. At mesajları. Müddei iddiasını ispatlamakla mükelleftir.

7. Senin bu çamur at izi kalsınlar çok tanıdık

8. Bundan sonra her attigin çamura misliyle karşılık vereceğim.

Sayfa 559/975 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609659 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •