Sayfa 63/975 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 497 - 504 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Tahtada açıldı var inşallah en geç cumaya kadar bir şeyler bekliyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.

eğer bir adam uğrunda çalışmadığı bir liraya sahipse, başka bir adam hiç almadığı para için çalışmıştır.

2. Günaydın... Bugünde buradayım düşerse alır çıkarsa satarım.

Alıntı Originally Posted by Yamuk Prenses Yazıyı Oku
    Günaydın... Bugünde buradayım düşerse alır çıkarsa satarım.

o.85 formasyonun çopmü oldu

hedefte sağlam yabancı alışı var ama baskıda var

https://i.hizliresim.com/grOJB2.png

ayın başından bugüne takas t artı 2 hariç

t artı 2 yide eklersek citi 1.5 milyon lotu geçti

7.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    o.85 formasyonun çopmü oldu
    Sevgili dayım yazdıklarımın hoşuna gitmediğini söyledin ama laf atıyorsun farkındasın değil mi ? Özlediğini düşünüyorum.
    0,85e gelince, burada ki bir çok kişiye formasyon nedir nasıl oluşur anlatmam gerekebilir ama sana anlatmama gerek olmadığını biliyorum. Diğer arkadaşlar için tek satır yazmam gerekirse, (anlık) oluşurlar ve gerçekleşme olasılıkları vardır. (Olasılık) Aynen şu an 1,30 - 1,36 aralığını işaret eden formasyon gibi. Formasyon var ama olasılık değil mi ?

Alıntı Originally Posted by Yamuk Prenses Yazıyı Oku
    Sevgili dayım yazdıklarımın hoşuna gitmediğini söyledin ama laf atıyorsun farkındasın değil mi ? Özlediğini düşünüyorum.
    0,85e gelince, burada ki bir çok kişiye formasyon nedir nasıl oluşur anlatmam gerekebilir ama sana anlatmama gerek olmadığını biliyorum. Diğer arkadaşlar için tek satır yazmam gerekirse, (anlık) oluşurlar ve gerçekleşme olasılıkları vardır. (Olasılık) Aynen şu an 1,30 - 1,36 aralığını işaret eden formasyon gibi. Formasyon var ama olasılık değil mi ?

borsada olasılıklar her daim vardır birde temel vardır bunu aklından hıç çıkarma

Sayfa 63/975 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •