Sayfa 639/975 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649689739 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 5,105 - 5,112 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    bdayım çok teşekkür ederim. Bence güzel gidiyor. Bozulmadığı sürece buradayım. Siz bu hisseyi çok iyi tanıyaorsunuz. Önceki paylaşımlarınızdan çok faydalandım. Hakkınızı helal edin. Arada yine paylaşımlarınızı bekleriz. Sağlıkla kalın, bol kazançlar dilerim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bende sana çok teşekkür ederim ,güzel düşüncelerin için umut kardeşim

benim nazarımda borsanın ender güzel şirketlerinden biri borcu hıç yok

para gani ,aralıksız şirket alımlarıyla da büyüyor , daha ne olsun . girişim sermayesi olup

defter değerinin bile hala altından işlem görüyor olması daha yolunun uzun olduğu

kanaatini bende oluşturuyor . en azından grafiği öyle söylüyor .

ağamızda izin verirse 2 nin üstünü bekliyorum yıl sonuna kadar

eskisi kadar yorum yapmıyorum tabir caiz ise kurt kuş toplanmasın buraya

ağamız , sen , ben sessiz sedasız yolumuza devam edelim sonra yoruyorlar beni ytd.

Bugün kağıt yukarı hareket yapacakmış gibi bir görüntüden başlayıp ilk yarım saatte atlayanlara verdi. Birşeyler planlanıyor spek izleyip göreceğiz. Saygılarımla.
    Dört çeşit insan vardır: Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen: O bir aptaldır uzak dur. Bilmeyen ve bilmediğini bilen: O basit bir insandır. Öğret. Bilen ve bildiğini bilmeyen: O uykudadır. Uyandır. Bilen ve bildiğini bilen: O akil insandır. Takip et.

3. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

4.  Alıntı Originally Posted by marinsea Yazıyı Oku
    Bugün kağıt yukarı hareket yapacakmış gibi bir görüntüden başlayıp ilk yarım saatte atlayanlara verdi. Birşeyler planlanıyor spek izleyip göreceğiz. Saygılarımla.
    Sıkıntılı hareketler mı diyorsunuz?

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by haldırhuldur Yazıyı Oku
    Sıkıntılı hareketler mı diyorsunuz?

Sıkıntılı bir durum olacağını sanmıyorum zaten ucuz bir kağıt. Sadece hissede bir mücadele varmiş gibi bir durum var. Saygılarımla.
    Dört çeşit insan vardır: Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen: O bir aptaldır uzak dur. Bilmeyen ve bilmediğini bilen: O basit bir insandır. Öğret. Bilen ve bildiğini bilmeyen: O uykudadır. Uyandır. Bilen ve bildiğini bilen: O akil insandır. Takip et.

6.  Alıntı Originally Posted by marinsea Yazıyı Oku
    Sıkıntılı bir durum olacağını sanmıyorum zaten ucuz bir kağıt. Sadece hissede bir mücadele varmiş gibi bir durum var. Saygılarımla.
    Saygılar bizden hocam valla geçen hafta geldim ben 1.69 altına salmadi endekse rağmen bakalım göreceğiz yarısıyla da al sat yapıyorum hepimize bol kazançlar...

Dünkü hareketin aynısına benziyor. Saygılarımla.

Alıntı Originally Posted by marinsea Yazıyı Oku
    Dünkü hareketin aynısına benziyor. Saygılarımla.
    Tıpatıp aynısı

Sayfa 639/975 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649689739 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •