Special Days Image
Sayfa 652/975 İlkİlk ... 152552602642650651652653654662702752 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 5,209 - 5,216 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Son 30k yi yuklendik bakalım toplamda 170k ile kapattık ekranı iyimi kötümü haftaya göreceğiz.cok anlamsız geldi yaptığı hareketler bana takasa bakarsak anlarız biraz belki.hepinize bol kazançlar

2.  Alıntı Originally Posted by slayer84 Yazıyı Oku
    Son 30k yi yuklendik bakalım toplamda 170k ile kapattık ekranı iyimi kötümü haftaya göreceğiz.cok anlamsız geldi yaptığı hareketler bana takasa bakarsak anlarız biraz belki.hepinize bol kazançlar
    Haftayı derken çok uzun bir süre O , yarın ola hayrola belki akşam kapanışı malsız yaparsın belli mi olur 😉

3.  Alıntı Originally Posted by sercanatik55 Yazıyı Oku
    Haftayı derken çok uzun bir süre O , yarın ola hayrola belki akşam kapanışı malsız yaparsın belli mi olur 😉
    Ben günlükçu değilim usta söylediğimi yaptım sadece boş konuşmuyorum anlayacağınız.2.06 ya kadar paylaşım yapmayacağım artik.alan alır satan satar bundan sonra.soyledigim rakama gelince tekrar buralarda olurum bol kazançlar.

Sn tahtanın iyi bilenlerinden bir yorum alalım zira ben burda yüklü alım yapan arkadaşları görünce 1.88 çıkmıştım tahta sahibinin buna cevabının aşşağı olacagını hissettim yanılmadığımı görüyorum acaba destek yada alım için teknik olarak nereleridir. Saygılarımla.
    Dört çeşit insan vardır: Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen: O bir aptaldır uzak dur. Bilmeyen ve bilmediğini bilen: O basit bir insandır. Öğret. Bilen ve bildiğini bilmeyen: O uykudadır. Uyandır. Bilen ve bildiğini bilen: O akil insandır. Takip et.

Tahta sahibi kesin bizim topiği okuyor ya
    Dört çeşit insan vardır: Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen: O bir aptaldır uzak dur. Bilmeyen ve bilmediğini bilen: O basit bir insandır. Öğret. Bilen ve bildiğini bilmeyen: O uykudadır. Uyandır. Bilen ve bildiğini bilen: O akil insandır. Takip et.

Spek dansöz gibisin bende senin gibi oldum 1.86 dan gene döndüm.

Sayfa 652/975 İlkİlk ... 152552602642650651652653654662702752 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •