Sayfa 716/975 İlkİlk ... 216616666706714715716717718726766816 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 5,721 - 5,728 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    bilançoyu hesaba katsan iyi edersin bence
    usta blanco hikaye beklenti bitti de olabilir blanço sonrası ; )

nice blancosu zararda olan hisseler 5 10 primlendi.

kısaca burası borsa . kazanmak önemli olduğu kadar nakitte kalmakta önemli yani ben biraz garanticiyim bist desen zirvelerde sağlam bir satış gelirse blanco falan hikaye kalır.

daha geçen haftalarda tepeden 40 kademe verdiler. herkesin kendine has tarzı var

hepsi nakit değil ucuz gördüğüm hisseler aynı duruyor tatgd ozgyo polho vs. topiclerde yazım var bizde yalan olmaz maliyetleri bile bellidir.

zamanında vertu işfin edip gsdde vs hepsi duruyor yazılarımın. en kötüsü % 100 gitti.

hala az çok yerinde sayanda var. polho gibi.

gidecek olan gidiyo para işi.. vertu gibi
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    usta blanco hikaye beklenti bitti de olabilir blanço sonrası ; )

nice blancosu zararda olan hisseler 5 10 primlendi.

kısaca burası borsa . kazanmak önemli olduğu kadar nakitte kalmakta önemli yani ben biraz garanticiyim bist desen zirvelerde sağlam bir satış gelirse blanco falan hikaye kalır.

daha geçen haftalarda tepeden 40 kademe verdiler. herkesin kendine has tarzı var

hepsi nakit değil ucuz gördüğüm hisseler aynı duruyor tatgd ozgyo polho vs. topiclerde yazım var bizde yalan olmaz maliyetleri bile bellidir.

zamanında vertu işfin edip gsdde vs hepsi duruyor yazılarımın. en kötüsü % 100 gitti.

hala az çok yerinde sayanda var. polho gibi.

gidecek olan gidiyo para işi.. vertu gibi
    tabi bist yeni zirvelere gitmişken bunları yazmak marifet değil. rast gele hisse alsaydım diye hesap ettim mesela en kötüsü yine % 100 gitmiş

küçük ve sığ hisselerde tümü aynı. benim sepet yapmamın nedenide bu. elim rahat olur bist düşse bile.

dayı 40 dk içinde 5 kademe bile kar etti sat sinyali

4. burası hısse yorum topiği her yatırımcının algısı farklı yönde çalışır

elinde olunca farklı , satınca farklı düşünür ona görede yorum yapar

bu işin doğası böyle sonuçta . birileri kazanacak birileri kaybedecek

Hamdolsun bu zamana kadar hep kazandım,yorumlarım fevkaledenin fevkindeydi

ben bilançoya odaklandım gözüm başka da bir şey görmüyor

patron ideas tan mal sattı seykm den mal sattı hedefin paylarından

bunlar bilançoya kar yazdırır ,ayrıca seykimin fiyatının yılsonunu yukarılarda kapaması

katkı yapar bilançoya ben bilançoyu göreceğim sonrasına bakarız vesselam .

5. borsaya gelince düzeltmeler sağlıklıdır ,93 binden 124 bine gidişte yatırımcılar mal alamadı bist in yükseleceğine inanmadılar tweetter ustatları küçük hisselerle borsayı yukarıya çektiler resmen . u 30 u 50 hisseleri bu ralliye katılmadı katılamadı yabancı büyükleri satıp kücüklere katıldı böyle enteresan bir borsa oldu . şöyle bir bakıyorum da ulusal 100 ün dişında yükselmeyen hisse yok gibi, bunu satıp ne alabilirim diye bakıyorum bulamıyorum . dimyata giderken evdeki bulgurdan olmayalım . sorunlu okadar hisse varki boç batağında resmen defter değeri ise 3 katı 5 katı yükseklerden işlem görüyor.hedef in borcu yok harcı yok iştiraklerininde aynı şekilde . korkum yokmu ? var patron yoksa uzun vadeli yatırımcı olurum alıp atarım kenara ekrana bile bakmam vesselam

6. Umut kardeşim pasta filan da atmıyorsun kaç gündür umarım kütü bişey olmamıştır

257 düşüşünde panikleyip kaptırdınmı yoksa .

Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    borsaya gelince düzeltmeler sağlıklıdır ,93 binden 124 bine gidişte yatırımcılar mal alamadı bist in yükseleceğine inanmadılar tweetter ustatları küçük hisselerle borsayı yukarıya çektiler resmen . u 30 u 50 hisseleri bu ralliye katılmadı katılamadı yabancı büyükleri satıp kücüklere katıldı böyle enteresan bir borsa oldu . şöyle bir bakıyorum da ulusal 100 ün dişında yükselmeyen hisse yok gibi, bunu satıp ne alabilirim diye bakıyorum bulamıyorum . dimyata giderken evdeki bulgurdan olmayalım . sorunlu okadar hisse varki boç batağında resmen defter değeri ise 3 katı 5 katı yükseklerden işlem görüyor.hedef in borcu yok harcı yok iştiraklerininde aynı şekilde . korkum yokmu ? var patron yoksa uzun vadeli yatırımcı olurum alıp atarım kenara ekrana bile bakmam vesselam
    elindeki poza göre konuşmak böyle birşey

8.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    elindeki poza göre konuşmak böyle birşey

hahahaha . yok öyle çok yüksek oranda malda değilim merak etme

hatırlarsan milletin sattığı yerde ben alırım aldığı yerde satarım diye yazmıştım

yinede hatırı sayılır mal var elimde o başka . hisse 1.20 lerdeyken 1 yıl önce

senin yorumunun aynısını yazan çok olmuştu hepsi arkasından bakıyor şimdi

Sayfa 716/975 İlkİlk ... 216616666706714715716717718726766816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •